29.11.19 Technická analýza BAT/USD Brave browser vykazuje 40 mil. stažení na Androidu

0
(0)

Zprávy a souhrny

Basic Attention Token (BAT) je decentralizovaná digitální reklamní open source platforma založená na bázi Etherea, dnes dosáhl v systému Android nového milníku 40 milionů stažení!

Vítejte obchodníci a obchodnice u další TA na BAT / USD. Začneme největší novinkou dnešního dne. Brave Browser, který spustil spoluzakladatel Mozilla Brendan Eich, dosáhl v systému Android nového milníku 40 milionů stažení. Informoval o tom Beincrypto.

Aktuální ceny kryptoměn můžete sledovat i na Kryptomagazinu – zde.

Prohlížeč zaměřený na ochranu soukromí Brave právě dosáhl významného milníku a vykazuje 40 milionů uživatelů pouze na platformě Android. Brave je prohlížeč, který blokuje reklamy a sledovače a byl hitem v komunitě kryptoměn.

Brave Payments

Program Brave Ads, který byl poprvé nabídnut uživatelům stolních počítačů, odměňuje uživatele tokenem BAT za výběr zobrazení reklam. Tato možnost pomáhá chránit soukromí uživatelů – bod, který Brave přísně dodržuje.

Technická analýza BAT/USD

Začneme pohledem na poslední update BAT / USD. V poslední predikci jsme pro BAT predikovali vypadnutí ze sestupného kanálu k nejbližšímu supportu na hodnotě 0,198 USD. Jak můžete vidět na screenu, naše predikce nám vyšla dokonale.

Predikce z 20.11.2019

Aktuálni pohled na BAT/USD

Momentální technická analýza i indikátory jako RSI, MACD a Stoch nám ukazují silnou nákupní zónu. Pokud to spojíme z dnešní silnou zprávou na BAT o 40 mil. stažení na Androidu cena na sebe nenechá dlouho čekat.

Při pohledu na graf vidíme aktuální hodnotu na 0,211 USD. Jak jsem naznačil již v predikci z 20.11 propad vystřídá prudký odraz na weekly supportu a BAT se bude snažit dostat do kanálu. Menší odpor určitě vznikne při spodní straně kanálu (support line) ve snaze se opět dostat na bullish vlnu. Bears zřejmě na BAT nebudou mít nárok a ten se může zastavit až na resistence line kanálu na hodnotě 0,28 USD.

Kontakty na BAT:
Oficiální web: basicattentiontoken.org
Facebook: www.facebook.com/attentiontoken/
Twitter: twitter.com/attentiontoken
Reddit: www.reddit.com/r/BATProject/

Závěr

Zopakuji to nejdůležitější z předešlé analýzy a platí to i nyní. Otázkou pro BAT zůstává, zda předcházející resistence na hodnotách 0,50 USD bude znovu otestována, jako v předcházejícím cyklu. Momentální hodnota je v polovině potenciálu z léta, který by mohl BAT dosáhnout. Důvěra ale i trpělivost investorů do BAT byla během léta výrazně testována, propadl z 0,50 na 0,144 USD. Teď může investory těšit nárůst na hodnotě, ale i zvýšená pozornost v kryptomédiích.

Co číst dále?

28.11.19 Technická analýza BTC, XMR, ETH – Bitcoin za 8 100 USD, Monero 62 USD a Ethereum 173 USD o víkendu?!

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: