29.11.19 Technická analýza BAT/USD Brave browser vykazuje 40 mil. stažení na Androidu

0
(0)

Zprávy a souhrny

12.07.20 Týdenní přehled zpráv aneb co podstatného se událo minulý týden

Připravili jsme pro vás stručný přehled těch nejdůležitějších zpráv za celý tento týden. Takže pokud nestíháte a uvítali byste...

[Večerní souhrn článků] • Tether přidal na blacklist adresy v hodnotě 46 milionů dolarů • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Basic Attention Token (BAT) je decentralizovaná digitální reklamní open source platforma založená na bázi Etherea, dnes dosáhl v systému Android nového milníku 40 milionů stažení!

Vítejte obchodníci a obchodnice u další TA na BAT / USD. Začneme největší novinkou dnešního dne. Brave Browser, který spustil spoluzakladatel Mozilla Brendan Eich, dosáhl v systému Android nového milníku 40 milionů stažení. Informoval o tom Beincrypto.

Aktuální ceny kryptoměn můžete sledovat i na Kryptomagazinu – zde.

Prohlížeč zaměřený na ochranu soukromí Brave právě dosáhl významného milníku a vykazuje 40 milionů uživatelů pouze na platformě Android. Brave je prohlížeč, který blokuje reklamy a sledovače a byl hitem v komunitě kryptoměn.

Brave Payments

Program Brave Ads, který byl poprvé nabídnut uživatelům stolních počítačů, odměňuje uživatele tokenem BAT za výběr zobrazení reklam. Tato možnost pomáhá chránit soukromí uživatelů – bod, který Brave přísně dodržuje.

Technická analýza BAT/USD

Začneme pohledem na poslední update BAT / USD. V poslední predikci jsme pro BAT predikovali vypadnutí ze sestupného kanálu k nejbližšímu supportu na hodnotě 0,198 USD. Jak můžete vidět na screenu, naše predikce nám vyšla dokonale.

Predikce z 20.11.2019

Aktuálni pohled na BAT/USD

Momentální technická analýza i indikátory jako RSI, MACD a Stoch nám ukazují silnou nákupní zónu. Pokud to spojíme z dnešní silnou zprávou na BAT o 40 mil. stažení na Androidu cena na sebe nenechá dlouho čekat.

Při pohledu na graf vidíme aktuální hodnotu na 0,211 USD. Jak jsem naznačil již v predikci z 20.11 propad vystřídá prudký odraz na weekly supportu a BAT se bude snažit dostat do kanálu. Menší odpor určitě vznikne při spodní straně kanálu (support line) ve snaze se opět dostat na bullish vlnu. Bears zřejmě na BAT nebudou mít nárok a ten se může zastavit až na resistence line kanálu na hodnotě 0,28 USD.

Kontakty na BAT:
Oficiální web: basicattentiontoken.org
Facebook: www.facebook.com/attentiontoken/
Twitter: twitter.com/attentiontoken
Reddit: www.reddit.com/r/BATProject/

Závěr

Zopakuji to nejdůležitější z předešlé analýzy a platí to i nyní. Otázkou pro BAT zůstává, zda předcházející resistence na hodnotách 0,50 USD bude znovu otestována, jako v předcházejícím cyklu. Momentální hodnota je v polovině potenciálu z léta, který by mohl BAT dosáhnout. Důvěra ale i trpělivost investorů do BAT byla během léta výrazně testována, propadl z 0,50 na 0,144 USD. Teď může investory těšit nárůst na hodnotě, ale i zvýšená pozornost v kryptomédiích.

Co číst dále?

28.11.19 Technická analýza BTC, XMR, ETH – Bitcoin za 8 100 USD, Monero 62 USD a Ethereum 173 USD o víkendu?!

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře