Technická analýza: 20.07 Krátký pohled na aktuální situaci na LTC, BNB nebo XRP

0

Dnes se podíváme na trojici coinů a jejich vývoj po propadu. Jak bude vypadat LTC do halvingu? Binance coin klesl na 24 USD, je již čas na nákup? XRP je znovu na silné podpoře 0,30 USD.

Technická analýza: LTC / USD

Litecoin a můj pohled do halvingu (06.08.) Zřejmě se můžeme rozloučit z krásnými představami na 180 USD. Top hodnotou zůstává pro letošní rok 147 USD. Momentálně vidíme na LTC hodnoty pod 100 USD. Nejbližší support je na hodnotách 84 USD, jak můžete vidět i na grafu. Pokud by tento support na 84 USD nevydržel LTC je připraven propadnout až k 71 USD.

Co se týče růstu LTC tak ten bych odhadoval do halvingu na 117-120 USD, kde leží i nejbližší resistance line. Hodně bude záležet na Bitcoinu, zda udrží 10 000 USD. Predikci, kterou jsem psal na Bitcoin si umíte přečíst ZDE. Nad 120 USD se nachází následně ještě resistance na hodnotách 137-141 USD.

Technická analýza: BNB / USD

Co se týče Binance Coinu, ten poklesl z ATH na 42 USD až k 24 USD. Na BNB vidíme přesný odraz od support line směrem nahoru. Současná hodnota je těsně pod 30 USD za kus. Při pohledu na graf vidíme nejbližší resistace (odpor) na hodnotách 33,6 USD. Po překonání této resistance následuje odpor na 37,59 USD a 41,82 USD. Hodnoty nad 37,59 USD bychom mohli překonávat nejblíže zřejmě až po prázdninách, kdy se zvýší objemy na trhu.

Technická analýza: XRP / USD

Na XRP vidíme silný support, který začíná na 0,30 USD. V posledních dnech skutečně XRP propadl na 0,30 USD a odrazil se směrem nahoru k momentální hodnotě 0,32 USD. Co se týče této podpory, tak ta drží XRP už přes rok. Nepředpokládám tedy její prolomení, právě naopak, silný signál ke koupi a odraz směrem nahoru.

Nejbližší resistance (odpory), které bude XRP překonávat jsou na hodnotách 0,35 USD, 0,46 USD a 0,58 USD. Jedno je ale na XRP zajímavé, a to jsou obrovské zóny resistance. Na první resistanci vidíme rozptyl od 0,357 k 0,396. Tyto velké rozptyly jsou způsobeny velkým kolísáním na XRP co do budoucna může znamenat snahu bulls o manipulaci ceny a prudké navýšení hodnoty.

Co číst dále?

Žádný oficiální zákaz pro obchodování s kryptoměnami v Indii není – co se změnilo?

Hodně štěstí při obchodování přeje Ján Kopil.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na