Slepičí úlet, kryptopranostika a přání, že je to ten dosud nejlepší, ať není jen zdání!

1

Úderem půlnoci začal rok 2019. Nebe se zbarvilo září ohňostrojů a lidé na celém světě si připili na štěstí, zdraví a bohatství v novém roce. Dnešní den je pro mnohé z nás něčím mimořádný. Snažíme se trávit čas s rodinou, dělat vše jak nejlépe to jde a mít se jednoduše skvěle. Vše musí být úžasné, protože jak se říká: „jak na Nový rok, tak po celý rok.” Tento článek se bude občas rýmovat, protože tak se dá lépe šprýmovat. A s humorem se vykračuje lépe, což věděl i sám dobrý voják Švejk.

Nový rok 2019

Zůstaňme ještě chvíli u lidových pranostik a tradic. Samozřejmě bychom měli mít doma čisto, teplo a voňavo, zahrnout polibky svou drahou polovičku a večer s ní ulehnout do čistě povlečené postele.

Na Nový rok na sebe musíme být mimořádně hodní, milí a postarat se, aby se nám starosti vyhnuly. Zkrátka, v tento den, splnit si svůj sen.

Máte vypráno a uklizeno?

Na Nový rok by nemělo viset prádlo, jinak by vám mohlo uletět štěstí. Drsnější varianta této pranostiky/pověry říká, že kdyby na Nový rok viselo prádlo, visel by někdo blízký. Samozřejmě je to málo pravděpodobné, přesto jde o nevinný zvyk, který by něměl být problém dodržet.

Když je doma voňavo a prádlo nikde nevisí, jistě se vám smůla na paty nezavěsí      (ani vás nikdo nikam nepověsí).

Slepičí úlet?

Že byla včerejší noc jeden velký úlet? Tak to si ještě dejte dobrý pozor na to, co vám dnes (ne)zakokrhá na talíři. I takové novoroční kuřátko by totiž mohlo uletět a s sebou si odnést vaše štěstí. Na Nový rok se z tohoto důvodu nesmí podávat žádná drůbež.

Vše, co kejhá, kvoká nebo kdáká a má peří, raději vůbec nepouštějte do dveří.

Chcete být bohatí? Nezapomeňte na čočku!

Je to tak, bohatství a peníze vám zaručeně přinese konzumace čočkové polévky s mrkví, nakrájenou na kolečka. A v zásadě platí, že talíř jakéhokoli kulatého jídla v dnešní den vám v celém novém roce přinese bohatství a peníze. Je to milá tradice a určitě nikomu neuškodí. Samozřejmě se při jídle kulatých věcí, připomínajících mince, nezapomeňte pořádně soustředit na to, jak zbohatnete.

Za porci čočky, kulaté jak mince, přineste hrst květů své drahé mamince, nebo manželce,

…přinese vám totiž v novém roce peníze. Tedy, ta čočka, manželka možná taky, ale jistě to nevím. Tak aby nedošlo k nějakému nedorozumění.

Kryptopranostika?

Samozřejmě bychom zde rádi zařadili nějakou tu novoroční pranostiku ze světa kryptoměn. Momentálně máme velmi levné kryptoměny, které od svého ATH ztratily přes 80 % ze své tehdejší ceny. Možná by nebylo od věci si něco málo nakoupit, ale neberte nás prosím za slovo. Radíme vám pouze kamarádsky, nikoli jako finanční poradce. Až se zde za rok sejdeme, společně si ověříme, zda platí následující pravidlo:

Když jsou na Nový rok k dostání levné kryptoměny, budete do roka a do dne rádi, že jste si je nakoupili.

Novoroční přání

Nejkrásnějším zvykem je však novoroční přání. V tento den jsme na sebe všichni moc milí a přejeme si vzájemně jenom to nejlepší. Dobře se tedy najezte kulatých věcí, užijte si tento sváteční novoroční den a nezapomeňte, že ani to nejsložitější novoroční předsevzetí není nemožné dodržet. Ale nejprve se dobře ujistěte, že to opravdu chcete.

Hodně peněz, štěstí, zdraví a hlavně, ať se máte rádi! Za celý náš tým, vám přeje váš oblíbený Kryptomagazín.

-Kytka

Dále si můžete přečíst:

[Osobní rozvoj] Dnes je první den vašeho nového života

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Michal Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Michal
Host
Michal

Díky za to, co děláte. Celé redakci také přeji vše nejlepší 😉