[Souhrn článků] + Bitcoin překonává úroveň 31 000 USD

3.7
(3)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek

Zpráva dne

Bitcoin překonává úroveň 31 000 USD

Cena největší kryptoměny světa dnes překonala úroveň 31 000 amerických dolarů. V době psaní zprávy se cena BTC pohybuje lehce nad touto úrovní, okolo 31 156 USD. Přední analytik společnosti Cubic Analytics, Caleb Franzen, ve svém nedávném příspěvku uvedl, že cenu bitcoinu ovlivnila v letošním roce klesající inflace. Další informace o vývoji ceny BTC naleznete v našich pravidelných technických analýzách a streamech. [1]

Podívejte se také na náš kalendář akcí, ať vám neunikne žádná kryptoměnová událost.

Analýzy a trhy

13. 7. 2023 Analýza – Shodí bitcoin masivní příliv mincí na burzy od těžařů?

Bitcoin se už tři týdny drží v relativně úzkém kurzovém stranovém pásmu, které má hranice stanovené mezi 29 600 – 31 500 USD. V tak úzkém pásmu se tedy kurz bitcoinu nevyvíjel hrozně dlouhou dobu. Naposledy tak v listopadu minulého roku. Jinak od té doby byl kurz vcelku volatilní. Osobně to vnímám i tak, že máme holt tu okurkovou sezónu a likvidita je tím pádem mnohem menší než v první polovině roku.

Live stream – Druhá polovina roku může být pro investory očistcem | Výhled pro sazby a ekonomiku

Na dnešním streamu se zase objevíme s Matějem Širokým, kde se primárně zaměříme na výhled pro sazby, ekonomiku a earnings pro druhou polovinu letošního roku. Tak trochu si zaspekulujeme, jak se mohou trhy do konce roku vyvíjet. Respektive, jak vidíme vývoj na bitcoinu, akciovém a dluhopisovém trhu.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Kiyosaki znovu důrazně varuje: “Obří krach přichází, co nejrychleji se dostaňte do bitcoinu”

Robert Kiyosaki je známý investor a spisovatel, který proslul zejména svou knihou o finančním sebevzdělávání “Bohatý táta, chudý táta”. Krom jiného se také řadí mezi hlasité zastánce bitcoinu. Nedávno své příznivce znovu vyzval k co nejrychlejšímu nákupu bitcoinu.

Bitcoinový ETF by mohl přivést do kryptoměn dalších 30 bilionů USD

Žádosti o bitcoinový ETF tu již byly mnohokrát. První podali bratři Winklevossové z kryptoburzy Gemini asi před deseti lety. Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) je všechny postupně zamítala. Tentokrát je to ale jiné. Analytici odhadují pravděpodobnost schválení kolem 50 %.

Standard Chartered: Nabídkový šok pošle cenu bitcoinu na 120 000 USD

Bitcoin má šancidosáhnout 50 000 USD ještě v letošním roce a v roce 2024 dosáhnout nového historického maxima, tvrdí Standard Chartered.

AiDoge, Scam, Planet, Unleash a 4Chan patří mezi 5 nejoblíbenějších tokenů na Uniswapu – Tyto kryptoměny mají také potenciál k růstu

DEXTools je platforma, která poskytuje grafy a ceny kryptoměn na decentralizované burze Uniswap a SushiSwap. Pořadí kryptoměn v žebříčku DEXTools se rychle mění, někdy každou minutu. Je potenciálně vhodný pro kryptoinvestory, kteří chtějí obchodovat volatilitu kryptotrhu a tím pádem rychle získat zisky. Ačkoliv spojené s velkým rizikem.

Podvodníci v poslední době zneužívají doménu Coinbase

Coinbase, přední kryptoměnová burza, se stala terčem sofistikovaných podvodníků. Uživatelé na sociálních sítích hlásí, že se stali obětí podvodů a phishingových útoků, které využívají doménové jméno kryptoburzy.

Jádrová inflace klesla nad očekávání, bitcoin reaguje zvýšenou volatilitou

Míra inflace ve Spojených státech, měřená spotřebitelským cenovým indexem (CPI), se za za červen na meziročním základě snížila na 3,0 % oproti 4,0 % v květnu. Dle zveřejnění dat Úřadu pro statistiky práce (BLS), a to v porovnání s očekáváním poklesu na 3,1 %. Na měsíčním základě se CPI v červnu zvýšil o 0,2 % ve srovnání s 0,1 % v květnu a očekáváním 0,3 %.

Pro další obsah se neváhejte přidat také na náš oficiální server KRYPTOMAGAZIN CZ.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3.7 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Martin
bkf1

A díky tomu se samozřejmě stal i ten růst.

spot_img