Signals ICO začalo – návod jak investovat do tohoto českého projektu

0
(0)

Zprávy a souhrny

Dnes máte možnost investovat do velmi zajímavého ICO (Initial CoinOffering). Česká společnost Signals vytvořila platformu pro obchodníky s kryptoměnami, nabitou nejrůznějšími trading algoritmy, strategiemi a klasickými technickými analýzami. Systém je poháněn špičkovou umělou inteligencí, pomocí které můžete trénovat své obchodní modely na reálných datech.

Zaujal vás tento projekt? Více informací o Signals naleznete v tomto článku.

Jak koupit Signals tokeny?

V první řadě musíte jít na stránku společnosti. Zobrazit by se vám měla fialová obrazovka. Uvidíte na ní stav, ve kterém se ICO momentálně nachází, vybrané peníze a celkový soft-cap.

https://kryptomagazin.sk/wp-content/uploads/2018/03/signals-1.png

Následně klikněte na tlačítko Purchase SGN tokens (koupit SGN tokeny). Nyní se musíte zaregistrovat. Klikněte na odkaz (označený červeně).

signals 2

V prvním kroku musíte zvolit typ vaší Ethereum peněženky (která podporuje ERC-20 tokeny). Na tuto peněženku vám pak přijdou SGN tokeny. Pokud žádnou nemáte, zde naleznete návod na MyEtherWallet. Rozhodně Ethereum neposílejte z burzy!

Do dalšího políčka vložte adresu peněženky a pokračujte dále.

https://kryptomagazin.sk/wp-content/uploads/2018/03/signals-3.png

Přečtěte si a následně potvrďte podmínky prodeje a odškrtněte, že nejste obyvatel Číny, USA nebo Singapuru. Pokračujte na další krok.

https://kryptomagazin.sk/wp-content/uploads/2018/03/signals-4.png

Vyplňte celý formulář a pokračujte na další krok. Součástí formuláře jsou také údaje o vašem průkazu totožnosti (občanský průkaz, cestovní pas, řidičský průkaz).

https://kryptomagazin.sk/wp-content/uploads/2018/03/signals-4-1.png

V rámci KYC procedury musíte dodat sken vašeho průkazu totožnosti a důkaz, že bydlíte na adrese, kterou jste uvedli v předešlém kroku. S prvním dokumentem určitě nebudete mít problémy.

Jak sehnat Proof of residence? Můžete poskytnout sken účtu za elektřinu, faktury… Nám se nejlépe osvědčila elektronická faktura za mobil. Pozor! Dokument nesmí být starší než tři měsíce a musí na něm být vaše celé jméno a adresa bydliště, datum vydání dokumentu a název společnosti, která dokument vydala.

Po úspěšném nahrání dokumentů musíte vyčkat na verifikaci.

https://kryptomagazin.sk/wp-content/uploads/2018/03/signals-5.png

Verifikace může trvat až dva dny. Měl by vám přijít e-mail se všemi potřebnými informacemi. Až budete verifikováni, přijde vám další e-mail.

Nákup SGN tokenů je už potom velmi jednoduchý. Postup je podobný jako při registraci. Půjdete na stránku signals.network, vyplníte vaši ETH adresu (stejnou, jakou jste zadali při verifikaci!!!) a budete pokračovat podle instrukcí na stránce. Pošlete Ethereum (minimálně 0,1 ETH) na uvedenou adresu a obratem dostanete SGN tokeny.

https://kryptomagazin.sk/wp-content/uploads/2018/03/signals-6.png

Disclaimer: Tento článek je sponzorován společností Signals.


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

5 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Medved

Proč nemam posilat ETH primo z burzy (napr. z Coinbase) diky

samslav84

Pretože tokeny vám prídu späť na vašu ETH adresu a pokiaľ to pošlú na burzu, tak sa k nim už nikdy nedostanete.

Jindra

Tak jsem se nechal zblbnout a během večera do toho zkusil naskočit. Aniž bych měl představu, jestli se to může vyplatit. Budou mít ty obdržené tokeny vyšší hodnotu než 0,1 ETH co je minimum pro nákup? Kde ty tokeny prodám, na nějaké exotické burze nebo se počítá s nějakou známou? Zatím jsem ani neměl nikdy ETH, nevěděl, jaké jsou poplatky, tak koupil 0,11 ETH a stačilo míň, poplatek za transfer z Coinbase do MyEtherWallet byl 0,000105 ETH. Teď ještě, jestli se na mě dostane, než proběhne proces ověření.

Jindřich Stránský

Také by mně zajímalo, kde lze Tokeny prodat/směnit.

Tomáš

To nejdůležitější, CENU tokenu, jste v článku opomněli. Kolik dostanu za 0,1 ETH?

Reklama: