SEC chce znovu přezkoumat zamítnutá ETF!

0
(0)

Zprávy a souhrny

Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Komise pro cenné papíry (SEC) přezkoumá své rozhodnutí o zamítnutí žádosti celkem devíti návrhů na ETF, o kterých jsme vás včera informovali v tomto článku.

Ve středu SEC zamítly celkem devět žádostí, které byly podány třemi společnostmi. Komise požadavku nevyhověla s tvrzením, že ETF nebyly v souladu s požadavky podle zákona o burzách a zejména nikdo nesplnil důležitá opatření proti manipulaci s trhy.

Krátce potom SEC vydala písemnost, ve které uvedla, že má v úmyslu přezkoumat rozhodnutí. Dokument však nestanoví lhůtu pro rozhodnutí, ani co bude předmětem zkoumání.

Vliv ETF na trh Bitcoinu

Po včerejším zamítnutí zmíněných devíti ETF na trhu naštěstí žádná panika nenastala. Většina investorů jim totiž dávala minimální šanci na úspěch.

Nicméně je vidět, že nová zpráva o znovupřezkoumání podaných žádostí vytvořila jakousi naději, která se projevila také na grafu. Trh tedy reagoval pozitivně, viz růst v zaznačené oblasti.

btc-etf-prezkoumani

ETF jako spása Bitcoinu

Mnoho lidí očekává, že díky jejich schválení poletí cena raketově nahoru. Bude tomu opravdu tak? Nemohou mít třeba negativní vliv na BTC? Podělte se s námi v diskuzi pod článkem nebo na Facebooku. A co na to říká odborník Andreas Antonopoulos?

Andreas Antonopoulos: Bitcoin ETF není dobrý nápad

Zdroj: cointelegraph.com

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: