Scaramucci zdůrazňuje klíčové faktory, proč se kryptotrh brzy zotaví

5
(3)

Zprávy a souhrny

Denisa Ogurcakova
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Anthony Scaramucci, zakladatel a řídící partner Skybridge Capital, má optimistický výhled na budoucnost kryptotrhů a radí investorům, aby „prohlédli současné prostředí“ a „zůstali  trpěliví“.

V rozhovoru pro CNBC hovořil manažer hedgeového fondu o svém přesvědčení, že několik nedávných událostí v kryptoprostoru by mohlo vyvolat „mnohem více komerčních aktivit“.

Zejména vyzdvihl stále se zlepšující Lightning Network, dvouvrstvý platební protokol navrstvený na bitcoinu, partnerství BlackRock s Coinbase a jejich následné založení soukromého svěřeneckého fondu bitcoinů.

„Chci lidem jen připomenout, že existuje pouze 21 milionů bitcoinů a jednou nastane šok z poptávky s velmi malou nabídkou.“

Ethereum Merge na obzoru

Scaramucci uvedl nadcházející Ethereum Merge, jenž je naplánován na 15. září, a který změní mechanismus konsensu sítě na proof-of-stake (PoS), jako událost, jež by mohla ovlivnit tržní cenu druhé největší kryptoměny.

Podle jeho názoru obchodníci nakupují kryptoměnu na základě potenciálních pozitiv, které by fúze mohla přinést, ale také poznamenává, že by se mohli obrátit stejně rychle drženou kryptoměnu prodat.

Obnova je za poslední měsíc pomalá, ale stabilní

Navzdory pokračujícímu trhu s krypto medvědy zaznamenalo mnoho špičkových kryptoměn mírné zisky. BTC se za poslední měsíc zvýšil o 20 % na 24 200 USD, zatímco cena Etherea vzrostla o silných 62 % na 1900 USD.

Scaramucci poznamenal, že zaznamenal oživení zájmu investorů a s lepšími než očekávanými čísly inflace v červenci věří, že se světová ekonomika může vrátit ke svému silnému stavu z 4. čtvrtletí roku 2019 během 6 až 12 měsíců.

Celkově má ​​Scaramucci pozitivní výhled na kryptotrh a varuje investory, aby si dávali pozor na prudké reakce na špatné zprávy a obchodování založené na emocích.

Jeho firma věří, že BTC by mohl v příštích šesti letech zaznamenat nebývalý vzestup.

„Pokud máme pravdu, pokud BTC dosáhne 300 000 USD za coin, nezáleží na tom, zda jste jej koupili za 20 000 USD, nebo 60 000 USD. Budoucnost je na nás, děje se to dříve, než jsem si myslel.“

Závěr

Scaramucci na závěr uvedl, že jeho firma drží dlouhodobě kryptoměnu Algorand, ale také Bitcoin a Ethereum. Zároveň také věří, že budoucnost přinese nemalé zisky.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

3 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Filip

Vcelku souhlasím… no, jinak bych ten článek asi ani nečetl. Člověk se teď snaží krmit jen optimismem. Každopádně ty překlady jsou masakr. „Prohlédnout současné prostředí“… ehm, asi tam bylo „See through current environment“? Patrně v originále se obejvující „The future is on us“ fakt neznamená, že budoucnost je na nás. Člověk kolikrát čte o kvalitě dnešních překladatelských SW a generátorů textu, ale fakt by to asi měli dělat lidi…

Felix

Co znamena: Future is on us?

Miroslav

Asi v tom mají chlapci hodně nasypáno :-))

Reklama: