Sbírali jste sportovní karty? Co říkáte na digitální karty FC Bayern Mnichov?

0
(0)
Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Co byste tomu řekli, kdybychom vám sdělili, že se s hráči slavného fotbalového klubu Bayern Mnichov potkáte potkáte na digitálních sběratelských kartách?

Tokeny a sběratelské karty Bayernu

Blockchain začíná stále častěji pronikat do sportu. Už není žádným překvapením, že ho používají sportovní kluby k většímu zapojení fanoušků. Stejně tak digitální sběratelství je něco, co má až nečekaně velký potenciál. Skutečně bychom se mohli dočkat doby, kdy se velká část těchto předmětů přesune do digitální podoby a na blockchain.

To potvrzuje také příchod klubu FC Bayern Mnichov do kryptosvěta. Využijí technologii blockchain, dnes oznámili vlastní fanouškovský token a digitální sběratelské karty. Zajímavé na tom je, že narozdíl od svých papírových předchůdců mají ty digitální určité funkce navíc.

Co umí digitální karty?

V případě německého fotbalového klubu, který za tímto účelem uzavřel spolupraci se společností Stryking Entertainment, budou karty něco zajímavého umět. Stryking pro ně vytváří určitou blockchainovou sběratelskou fantazii-ligu. Ta ke sběratelským aspektům karet přidává možnost hry.

Fanoušci si ze svých virtuálních karet hráčů mohou sestavovat týmy. Ty následně postaví proti sobě. Mohou tak mezi sebou hrát s výsledky hry odvozenými na základě aktuální formy a historických dat. Tyto sběratelské předměty budou mít navíc podobu karet minulých i současných fotbalových hráčů FC Bayern Mnichov, což by hru mohlo udělat zajímavější.

Závěr

Nyní se navíc očekává, že se postupně připojí další týmy Ligy mistrů. Tak co tomu říkáte? Těšíte se, až digitální sběratelské karty dorazí také k nám, případně do NHL a dalších nejprestižnějších světových sportovních soutěží? Napište nám to do komentáře.

Co číst dále

Blockchain lze použít k zastavení falešných „deep fake“ videí

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img