Saylor: Bitcoin se stane globálním uchovatelem hodnoty

5
(5)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Spoluzakladatel a výkonný předseda společnosti MicroStrategy, Michael Saylor, v nedávném rozhovoru prohlásil, že bitcoin se jednoho dne stane globálním uchovatelem hodnoty. Co dalšího uvedl bývalý generální ředitel MicroStrategy?

Michael Saylor o vývoji bitcoinu

Spoluzakladatel softwarové společnosti MicroStrategy, Michael Saylor, před nedávnem vystoupil v rozhovoru s Cory Klippstenem, kde hovořili o budoucím vývoji ceny bitcoinu. Saylor se v rozhovoru také zamyslel nad tím, co se stane s bitcoinem v příštích osmi letech.

Michael Saylor prohlásil, že nejdůležitější kryptoměna světa vstoupí opět do hry. Dle jeho slov se bitcoin do roku 2031 stane globálním uchovatelem hodnoty. Saylor, který je velkým zastáncem bitcoinu, věří, že institucionální investoři budou prvními hybateli.

Výkonný předseda MicroStrategy v rozhovoru také prohlásil, že v blízké budoucnosti nastane explozivní růst plateb skrze Lightning Network. Sama softwarová společnost hodlá v letošním roce spustit vlastní aplikaci na LN. V rozhovoru prohlásil:

Vidím to tak, že v roce 1991 jsme měli internet, ale moc lidí ho nepoužívalo. V roce 1994 jste měli prohlížeč Nescape, brzy si prohlížeč stáhlo 100 milionů lidí…

Globálním uchovatelem hodnoty se bitcoin stane také díky makroekonomickým krokům ve světě. Zvýšení úrokových sazeb Fedem tak podle Saylora pomůže bitcoinu dosáhnout globálního stavu uchovatele hodnoty.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 20 865 USD dle KMC.

Závěr

Co si o slovech výkonného předsedy MicroStrategy myslíte vy? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na sociální sítě. Na celý rozhovor s Michaelem Saylorem se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Jsme nově také na sociální síti LinkedIn. Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete další zajímavý obsah. Máme také Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream. Podporu nám můžete vyjádřit skrze Patreon ZDE.

Zdroje:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Fantom

Možná má Saylor pravdu a BTC bude mít stejný osud jako Netscape….

Jan

Vy to krypto úplně milujete. Optimista každým coulem. Ale co to teď roste, tak o vás nějak není slyšet.

Fantom

Poslední dobou počty diskusních příspěvků na kryptomagazínu klesají a debaty nemají původní razanci 🙂 , ale i tak se alespoň občas k některému článku vyjádřím, připadá-li mi obsažný nebo je tam již jiný zajímavý příspěvek jiného čtenáře. Dokonce jsem se už i divil, že jste vynechal možnost na mne zaútočit například u článku A. Nemčíka kde se právě k současnému růstu vyjadřuji. Máte opět příležitost označit můj příspěvek za “kecy”, jako dříve. Bohužel Vaše příspěvky většinou obsahují osobní výpady a nemaji valnou informační hodnotu, což je škoda. Rád si přečtu jiný názor i když je v rozporu s mojím, je-li napsán slušně a ideálně ještě doplněn argumenty/důvody proč by tomu tak mělo být. Možná byste třeba mohl napsat, zda tedy současný růst považujete za “zdravý” – tedy udržitelný a v kontextu tedy za změnu trendu nebo za ono omílané “bear market rally” a tedy bull trap.
Pravda tento můj příspěvek je poněkud jízlivý, ale jen proti BTC a hlavně proti podvodníku Saylorovi. Pokud ho neznáte, vygooglete si o něm informace, hlavně o roce 2000, atd.
Ale nemáte pravdu s mojí údajnou kritikou krypta jako takového. Předně BTC nerovná se krypto. V úspěch krypta opravdu věřím, v úspěch BTC po pravdě řečeno už ani nevěřím. Důvody proč jsem již dříve docela podrobně popsal.
Ostatně už mnohem dříve jsem přirovnával BTC k Netscapu nebo Altavistě. Nyní to udělal i Saylor, i když to samozřemě myslel jinak, ale klidně BTC tak nakonec dopadnout může. 🙂

Milan
Hodnocení článku :
     

A čekal někdo jiný názor, když MicroStrategy vlastní 130k BTC? 😀

Libor

v globálu budou lidi na BTC, potažmo celé crypto, zvysoka kakat

Pandrhola & Trautenberk & Krkovička

Nebudou, my je známe, jejich chamtivost jim to nedovolí!

Fantom

Budou, ale strachy až půjde cena dolů 🙂

Pandrhola & Trautenberk & Krkovička

Menšina chytřejších to svými nákupy vždycky udrží na vyšších low, aby to následně většinová holota svou chamtivostí vstřelila na nové ATH a tak pořád dokola co je svět světem ;-D

Damage

Bitcoin za dolar to je budoucnost. Už teď to obyčejní lidé dotují a je otázka času kdy praskne bublina

spot_img