MicroStrategy letos představí vlastní peněženku Lightning Network

4
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Softwarová společnost MicroStrategy hodlá v letošním roce představit novou aplikaci založenou na Lightning Network. Podle zakladatele společnosti – Michaela Saylora – se bude jednat o projekt zajišťující bezpečnost na internetu. Jaké další plány má MicroStrategy pro rok 2023?

MicroStrategy a aplikace Lightning Network

Výkonný předseda společnosti MicroStrategy, Michael Saylor, zveřejnil plány na rok 2023. Saylor ve svém nedávném příspěvku oznámil, že společnost hodlá v letošním roce zavést vlastní řešení a aplikaci založenou na Lightning Network. Ve svém příspěvku na sociální síti Twitter Saylor uvádí:

Co kdybychom na jedné straně skutečně vytvořili podnikovou peněženku Lightning, a pak na straně druhé, co kdybychom vytvořili podnikový server, který byste mohli použít ke zpeněžení jakékoli webové stránky…Chceme umožnit každému podniku vytvořit LN peněženku.

Zakladatel softwarové firmy MicroStrategy uvádí, že Lightning Network peněženka umožní klientům rychlejší, levnější a efektivnější bitcoinové transakce. Saylor také dodává, že podniky by mohly ke stimulaci klientů využít dar v menším množství satoshi. Kampaň založená na odměnách by se tak mohla dostat mezi miliony uživatelů.

Michael Saylor si klade také za cíl rozšířit peněženku Lightning Network v prvním čtvrtletí letošního roku mezi více uživatelů. Výkonný předseda také prohlásil, že zavedení LN peněženek povede k vyššímu zabezpečení internetu.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 16 591 USD dle KMC.

Závěr

MicroStrategy se řadí mezi největší společnosti držící bitcoiny ve svých aktivech. Co si o tom myslíte vy? Jaké jsou vaše plány na rok 2023? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na naše sociální sítě. Celý příspěvek Michaela Saylora naleznete pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Jsme nově také na sociální síti LinkedIn. Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete další zajímavý obsah. Máme také Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream. Podporu nám můžete vyjádřit skrze Patreon ZDE.

Zdroje:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img