Roger Ver jmenoval tři problémy s Bitcoin Cash

4.2
(5)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Velký zastánce kryptoměn a generální ředitel společnosti Bitcoin.com, Roger Ver, před nedávnem jmenoval tři největší problémy, se kterými se potýká kryptoměna Bitcoin Cash (BCH). Vyzval také k větší spolupráci v rámci komunity.

Problémy s kryptoměnou Bitcoin Cash

Roger Ver, kterému se v kryptoměnové komunitě přezdívá „Bitcoinový Ježíš“ a který se několikrát prohlásil za samotného tvůrce Bitcoinu, Satoshi Nakamota, před nedávnem oznámil, co jsou 3 největší problémy kryptoměny Bitcoin Cash.

Roger Ver prohlásil:

„Hlavní věci, které považují za problémové v BCH sítí: zbavme se poloviny nepotvrzených limitů transakčních řetězců. Necháme nepotvrzené transakce tak nezvratné, jak jen to bude možné. Vyřeší to velký problém se škálovatelností.“

Ve své řeči Roger Ver také okomentoval převládající nepřátelství mezi obchodními a technologickými vývojáři v celé komunitě. Bez spolupráce prý nebude produkt dostatečně uživatelský přívětivý, což může ve finále znamenat, že se nedostane k široké veřejnosti.

„Ať obchodní vývojáři s těmi softwarovými hovoří o tom, jaké věci uživatelé skutečně budou chtít nebo jaké služby budou podniky potřebovat.“

Den nezávislosti Bitcoinu

Dlouhodobý spor s nejdůležitější kryptoměnou na světě nakonec vyvrcholil 1. srpna roku 2017, kdy se od Bitcoinu pomocí hardforku oddělil Bitcoin Cash. Generální ředitel Blockstreamu Adam Back dokonce prohlásil, že tento den se zapsal jako Den nezávislosti BTC.

Mnoho prominentních bitcoinových maximalistů s Adamem Backem souhlasí, Ver mezitím považuje podobná slova za ztělesnění provokace a narušování kryptoměnové komunity.

Závěr

Bitcoin Cash trápí mnoho problémů, které ho brzdí od přijetí této komunity. Problém se škálovatelností netrápí pouze Bitcoin Cash, ale také nejdůležitější kryptoměnu světa a mnoho dalších. Vyřeší-li se tento problém, kryptoměny čeká začlení do běžného používání po celém světě.

V době psaní článku se cena BCH pohybuje okolo 300 USD dle KMC.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.2 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

Zdroju.today
Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
David

Tak kde jsou ty tři problémy? Já jsem v článku zaznamenal jen jeden…

spot_img