Robert Kiyosaki podporuje Cathie Wood z Ark Invest. Společně předpovídají růst bitcoinu na 2,3 milionu dolarů

4.2
(5)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Robert Kiyosaki, autor světového bestselleru a finanční guru, vyjádřil podporu predikci společnosti Ark Invest, která předpovídá růst ceny bitcoinu na 2,3 milionu amerických dolarů v následujícím období.

Robert Kiyosaki a předpověď ceny bitcoinu

Americký autor bestselleru “Bohatý táta, chudý táta” Robert Kiyosaki, známý svými radami v oblasti osobních financí, nedávno podpořil odhad ceny bitcoinu ve výši 2,3 milionu dolarů. Podpořil tak předpověď společnosti Ark Invest vedené Cathie Wood. Svůj názor sdílel v reakci na údaje zveřejněné na konferenci GDC, kde bylo zdůrazněno, že Bitcoin může dosáhnout této hodnoty při správných ekonomických podmínkách.

Podle Kiyosakiho, Bitcoin má potenciál transformovat trh, což je důvod, proč sleduje predikce a analýzy od respektovaných finančních institucí. Ark Invest ve své zprávě uvedla, že dokonce malá alokace globálního investičního kapitálu do Bitcoinu by mohla způsobit jeho enormní cenový nárůst.

Specificky, 1% alokace by mohla cenu největší kryptoměny světa posunout na 120 000 dolarů. Optimální alokace by mohla vést až k ceně 2,3 milionu amerických dolarů.

Přestože Kiyosaki oceňuje přístup Ark Invest k analýze bitcoinu, připouští, že takové predikce mají svá rizika a nejistoty. Upozornil, že důležitější než samotná predikce je, kolik kryptoměny jednotlivec vlastní a jaký má postoj k digitálním aktivům obecně. I v případě, že se predikce Ark Invest nepotvrdí, stále by byl rád, že drží Bitcoin.

Závěrem Kiyosaki podtrhl, že investice do bitcoinu není jen o sledování tržních trendů, ale i o osobním finančním vzdělání a ochotě učit se z chyb. S takovým přístupem můžeme podle něj čelit budoucím výzvám s větší jistotou a připraveností. Cathie Wood, na druhou stranu, zůstává optimistická a věří, že hodnota bitcoinu dosáhne 1,5 milionu dolarů do roku 2030, což naznačuje, že dosažení 2,3 milionu dolarů je otázkou času.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 70 929 USD dle KMC.

Závěr

Co si o slovech Roberta Kiyosakiho myslíte vy? Jaká je vaše cenová predikce? Dejte nám vědět do komentářů nebo na naše sociální sítě. Neváhejte se pro více informací přidat také na náš oficiální Discord server KRYPTOMAGAZIN CZ. Nejnovější zprávu společnosti Ark Invest naleznete pod přiloženým odkazem níže. [1]

Investujte do bitcoinových ETF na platformě XTB

Zdroje:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.2 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Čumsem

Souhlas, kdo chce 230k, musí predikovat 2300k, jistota desetinásobku! 😀

Jerry
Hodnocení článku :
     

Mám téměř všechny jeho vydané knihy, ale bohužel jeho odhady jsou většinou mimo. Jako kolaps důchodového systému 401K v roce 2016, kdy si začne měnit silný ročník amiku akcie na hotovost.

spot_img