Ripple tlačí na akceptaci i vývoj XRP a představil rebranding “Xpring” na “RippleX”

4
(1)
Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Společnost Ripple pokračuje ve svých plánech na rozvoj kódu i akceptace své kryptoměny XRP. V nedávném příspěvku oznamuje rozsáhlý rebranding nejen pro své XRP investiční a vývojové rameno – Xpring, nově nesoucí název RippleX.

Rebranding

Sanfranciská technologická společnost Ripple znovuobjevuje dva své podniky. Emitent kryptoměny XRP rebranduje své XRP investiční a vývojové rameno Xpring jako „RippleX.“ Jako generální ředitelka pro nově rebrandovanou dceřinou společnost byla vybrána Monica Long, která dosud působila v pozici “senior viceprezident pro marketing společnosti.”

V srpnu společnost Ripple podala přihlášku k ochranným známkám „RippleX“ a „Ripple Impact,“ ačkoli v té době ještě nebylo jasné, na co tato jména odkazují.

RippleX

Podle vyjádření je účelem RippleX pokračování ve strategickém rozvoji XRP. Jejich cílem je soustředit se na to, aby vývojářům poskytli podporu, kterou potřebují, aby mohli stavět na knize XRP a přesunout digitální aktivum za hranice světa plateb. Uvádí:

„Klíčem k dosažení úplné transformace odvětví je odstranění bolesti a tření, které přichází s integrací technologie blockchain do podniků a aplikací. Poskytováním zdrojů a nástrojů RippleX – dříve Xpring – spolu s širší komunitou XRP dáváme důraz na budování důvěry, užitečnosti a likvidity v digitálním majetku XRP…

Vlastnosti XRP a XRP Ledger – vynikající rychlost, nízké náklady, škálovatelnost a udržitelnost – umožňují vývojářům a podnikatelům bezproblémově transformovat stávající aplikace a odemknout zcela nové uživatelské zkušenosti napříč platbami, identitou, směnárnami, digitálními médii a dalšími.“

Ripple Impact

Rebranding se navíc týká také Ripple for Good, který se nyní mění na „Ripple Impact.“ Ripple Impact stojí v čele některých filantropických, výzkumných a vzdělávacích snah společnosti. Tato odnož Ripplu se navíc spojuje s iniciativou University Blockchain Research Initiative (UBRI). Ohledně filozofie tohoto projektu Ripple na svých stránkách uvádí:

„Zajištění inkluzivnějšího, participativnějšího a udržitelného globálního finančního systému je skutečně společným úsilím. […] Náš současný globální finanční systém nesplňuje potřeby 1,7 miliardy osob bez bankovního účtu. Digitální aktiva a technologie distribuované účetní knihy (DLT) mají potenciál změnit způsob, jakým populace bez bankovního účtu a s nedostatečným bankovnictvím přistupují k základním finančním službám a posílají a přijímají peníze přes hranice, čímž jsou přístupnější, dostupnější a bezpečnější.

Závěr

Společnost Ripple uvádí, že staví na neuvěřitelné příležitosti, která přichází s realizací Internetu hodnoty (Internet of Value). Nově představila rebranding svých odnoží RippleX a Ripple Impact a hovoří o vylepšení dnešního nefunkčního finančního systému.” Ve svém nedávném oznámení zdůrazňuje „účel finančního posílení životů milionů lidí s nedostatečným bankovnictvím po celém světě.”

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img