Ripple očekává další příliv kapitálu

5
(5)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Zvěsti o dalších akvizicích společnosti Ripple se rychle šíří mezi investory. Dopomohl tomu i šéf společnosti, Bradley Garlinghouse v nedávné epizodě Ripple Drop, který podpořil tyto spekulace. Plánuje tato sanfranciská firma spolupráci s novými finančními společnostmi?

Ripple jako standard pro mezinárodní platby

Brad Garlinghouse ve svém nedávném vystoupení na oficiálním profilu Ripple prohlásil, že společnost se snaží rozvíjet podnikání v současném ekonomickém prostředí. Ve světě tak kolovaly zvěsti, že Ripple plánuje dokonce spolupráci s vládou.

Garlinghouse ve svém vystoupení na YouTube prohlásil:

„Musíme být obezřetnější v obchodních rozhodnutích. Díky našim silným stránkám, z nichž vycházíme, strategicky rozšiřujeme podnikání. Podívejte se na dohody, na investice a potenciální akvizice v nadcházejících měsících.“

Investory tak tento výstup velice potěšil už vzhledem k rostoucím obavám z vysoké inflace a globální politice nekonečného tisku peněz. Garlinghouse prohlásil, že globální pandemie koronaviru představuje výzvu pro všechny podniky na celém světě.

Odvětví mezinárodních plateb však zůstává ve svých vyhlídkách jako jedno z mála pozitivní, neboť se očekává, že toto podnikání bude i nadále prospívat. Garlinghouse řekl:

„Nestálost ekonomiky vytváří určitou nejistotu ohledně globálních plateb. Žijeme v globálně propojeném světě. Existuje mnoho migrujících pracovníků a víte, pandemie může něco z toho zpomalit, ale není pochyb o tom, že budeme i nadále přesouvat peníze po celém světě. Naše společnost tak dostane pořádnou příležitost.“

Na celé video z YouTube kanálu Official Ripple Channel se můžete podívat pod níže přiloženým odkazem.

YouTube video

Závěr

Ačkoliv kryptoměnová komunita nepovažuje Ripple a její token XRP za „kryptoměnu“, její centralizovaná povaha právě vybízí ke spolupráci s mnoha finančními společnostmi a vládami po celém světě. Společnost v minulém roce uzavřela nová partnerství s mnoha podniky a prohlásila rok 2019 za jeden z nejúspěšnějších.

V době psaní článku se cena XRP pohybuje okolo 0.24 USD dle KMC.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: