Ripple představuje revoluční produkt pro připojení svých klientů

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Americký dolar jsou směšné peníze – tvrdí Winklevossovi • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Winklevossovi předpovídají zajímavý týden pro BTC • Goldman Sachs zvažuje vývoj vlastního stablecoinu • a další novinky

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během posledního dne v kryptosvětě. TRHY Bitcoin v posledních 24 hodinách...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Sanfranciská společnost Ripple po nedávném výborném výsledku s MoneyGram představila nový produkt pod názvem „RippleNet Home“, který zákazníkům umožní vzájemné propojení a partnerství.

Rozrůstající se Ripple

Na letošní konferenci Swell 2019 konané v Singapuru společnost Ripple ukázala nový projekt s názvem RippleNet Home. Ten podle získaných informací umožní získat informace o platebních tokenech a výkonu v reálném čase.

Podnikům tak dovoluje zlepšit své schopnosti a rozšířit tak vlastní přítomnost na různých trzích po celém světě. Platforma je užitečná pro vyhodnocení velikosti trhu a okamžité nalezení vhodných obchodních partnerů pro růst společnosti.

Díky vzájemnému spojení mohou členové platformy RippleNet Home využívat nízkých sazeb a okamžitého vypořádání likvidity mezi klienty. XRP tak dokáže okamžitě poslat platbu po celém světě s téměř nulovými poplatky.

Přes 300 uživatelů na síti

Jak jsme vás informovali, síť Ripple hostí více než 300 členů k provádění globálních plateb pomocí XRP. K síti se připojují finanční instituce po celém světě; poslední byla národní banka Fujairah (NBF) pro oblast Perského zálivu.

Kromě toho NBF tvrdí, že v současné době spolupracuje s dalšími bankami na implementaci Ripple během příštích let. Brad Garlinghouse, generální ředitel Ripple, řekl nedávno novinářům na konferenci, že rok 2019 byl pro společnost prozatím nejsilnějším rokem.

I přes poslední nedávné pozitivní zprávy a úspěchy firmy je nativní token XRP stále pod prodejním tlakem. V době psaní článku se podle KMC pohybuje cena za jeden XRP okolo 0,277 USD.

Závěr

Nová platforma RippleNet Home jasně ukazuje, jak tradiční finanční instituce i podniky vyhledávají lepší systém pro globální platby. Technologie je mnohem pokročilejší, než zastaralý bankovní systém, který banky nadále využívají pro klienty. Zejména co se týká rychlosti transakcí a poplatků za převody peněz. Myslíte, že se dožijeme doby, kdy pomalé a drahé bankovní převody budou minulostí? Napište nám váš názor do komentářů.

Co číst dále

[Polední zprávy] • Binance přidává EUR • Istanbul hardfork na ETH k 4. 12. • a další novinky

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

5 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře