[ZPRÁVY] Ripple oznámil investici 25 mil. USD v XRP do Blockchain Capital fondu

0
(0)
Denisa Falta
Denisa Falta
Původem vystudovaná ekonomka, se zkušenostmi z bankovnictví, neziskovek a později s vlastním podnikáním. Přes sci-fi, zejména utopické a dystopické romány, jsem se dostala až ke kryptoměnám a blockchainu. Na nich mě fascinuje možnost sledovat v přímém přenosu to, co by dřív bylo považováno za sci-fi.

Ripple oznámil investici 25 mil. USD v XRP do Blockchain Capital fondu – Ledger bude podporovat Monero – Jen hodinu po otevření registrací pro nové zákazníky je Bittrex opět ukončil – V Japonsku je 3,5 milionu kryptotraderů – 22 zemí EU podepsalo deklaraci o vytvoření Blockchain partnerství – Ledger má problémy s BCH – Samsung bude vyrábět ASIC čipy pro Halong mining – Europol rozbil gang, který používal kryptoměny k praní špinavých peněz

Zpráva dne

Společnost Ripple oznámila investici ve výši 25 milionů USD ve vlastní kryptoměně, XRP, do Blockchain Capital – nejstaršího investičního fondu v kryptoprůmyslu. CCN.com (v EN)

Tip redakce: Ripple může v budoucnu porazit Bitcoin

Kryptoměny a ICO

Vedoucí vývojář altcoinu Monero (XMR) potvrdil, že Monero obdrží oficiální podporu výrobce hardware peněženek Ledger. Bitcoinist.com (v EN)

Mohlo by vás také zajímat: Vše o kryptoměně Monero

Burzy

Po téměř čtyřech měsících oznámila populární kryptoburza Bittrex obnovení registrací zákazníků a také novou webovou stránku. Během jedné hodiny musela ale burza kvůli velkému zájmu opět registrace pozastavit. Bitcoin.com (v EN)

Psali jsme k tématu: Bittrex opět otevřená pro nové registrace

Japonská agentura pro finanční služby (FSA) prošetřuje řadu obchodních platforem a kryptoburz, aby se ujistila, že dodržují japonskou regulační politiku pro digitální měny. Podle shromážděných údajů na všech těchto burzách existuje více než 3,5 milionu obchodníků s kryptoměnami, kteří používají tyto platformy. Mezi nejoblíbenější kryptoměny v Japonsku patří BTC, ETH, XRP, BCH a LTC. Bitcoin.com (v EN)

Blockchain

Dne 10. dubna podepsalo 22 zemí Evropské unie deklaraci o založení Evropského Blockachainového Partnerství. Cílem je upevnit pozici Evropy jako světového lídra ve vývoji a zavádění blockchainových technologií. Mezi státy, které podepsaly deklaraci, patří také Česká republika a Slovensko.  Bitcoinist.com (v EN)

Tip redakce: Nejnovější regulace ESMA omezí malé obchodníky v celé EU

Byznys

Podle zpráv si majitelé Bitcoin Cash stěžovali, že nemají přístup ke svým účtům ve své  hardwarové peněžence Ledger. Hlavní vývojář firmy Nicolas Bacca na reddit fórech vysvětlil, že tým stále vše vyšetřuje. Bitcoin.com (v EN)

Společnost Samsung bude vyrábět ASIC čipy pro Halong Mining, výrobce těžebního hardware, podle zatím oficiálně nepotvrzené zprávy. CCN.com (v EN)

Společná operace mezi globálními orgány činnými v trestním řízení a Europolem ukončila činnost kriminálního gangu, který používal kryptoměny, včetně Bitcoinu pro praní drogových peněz prostřednictvím finské kryptoburzy. Celkem bylo použito 174 bankovních účtů, a šlo o prostředky přes 8 milionů EUR. CCN.com (v EN)

 

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img