Bittrex – Noví zákazníci se mohli registrovat jen hodinu

0
(0)
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Určitě jste na přelomu posledních dvou let zaregistrovali, že Bittrex a několik dalších kryptoburz jako např. Bitfinex či Binance omezily registrování nových zákazníků. Způsobil to masivní nárůst požadavků na registraci od nových uživatelů. Burzy se v té době soustředily především na vyřizování požadavků stávajících zákazníků. Postupem času se situace uklidnila a burzy se postupně vracejí do normálního režimu.

Aktualizace

Registrace byly spuštěné jen hodinu, poté byly pro velký nápor opět pozastavené. Bittrex oznámil na Twitteru, že tým pracuje na opětovném spuštění co nejdříve. 

Bittrex přijímá nové registrace

Společnost včera oznámila, že noví uživatelé se mohou zaregistrovat prostřednictvím internetové stránky. Registrace byly pozastaveny v prosinci minulého roku kvůli obrovskému zájmu a přetíženým kapacitám. Noví žadatelé o registraci byli zapsáni do seznamu čekajících.

Zároveň Bittrex ohlašuje vylepšenou webovou stránku se zvýšenou bezpečností.

Generální ředitel společnosti Bittrex Bill Shihara řekl, že odpovědností společnosti je poskytnout zákazníkům spolehlivou platformu a vynikající služby.

Dále dodal:

“Po usilovné práci na zdokonalení naší infrastruktury a modernizaci našich webových stránek s potěšením oznamujeme, že registrace nových uživatelů byla dnes obnovena.”

V této souvislosti společnost poznamenala, že rozšířila svůj tým o bývalé zaměstnance společnosti Amazon, jakož i o bývalé členy amerického ministerstva spravedlnosti a vnitřní bezpečnosti.

Mohlo by vás zajímat: Nejziskovější kryptoměny roku 2018

Kritéria pro listing

Tento krok nastává dva měsíce poté, co Bittrex zveřejnil kritéria pro listing tokenů. Šéf společnosti Bittrex Bill Shihara uvedl, že předtím, než je coin nebo token zalistován, společnost zkoumá, zda je inovativní. Také prověřuje tým, který ho vyvinul, a v neposlední řadě kontroluje dodržování právních předpisů platných v USA.

Kritéria pro vyřazení tokenů

Společnost také stanovila pravidla pro vyřazení tokenů. Pokud trh nebo žeton splní kritéria pro vyřazení (například porušuje regulační pravidla USA), Bittrex vybere obvykle druhý pátek poté, co bude rozhodnutí zveřejněno, jako skutečné datum k odstranění tokenu z jeho platformy. To poskytne investorům čas na odebrání svých podílů v tomto tokenu. Poté, co je žeton skutečně odstraněn, uživatelé budou mít další dva týdny na odebrání svého tokenu.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
pzz

vzdyt to porad nejde …

spot_img