Ripple může být budoucností pro digitální platby

5
(4)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Miliony dolarů v BTC přesunuty mezi kryptoburzami • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Obchodník varuje před medvědím trhem a propadem cen krpytoměn • a další články

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě.  TRHY Kryptotrhy následovaly zlato a Wall...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Podle nedávných zpráv společnost Ripple v tichosti spolupracuje s vládními agenturami na zajištění souladu mezi službami. Může být XRP budoucností pro digitální platby?

Okamžitě platby budoucností

Společnost Ripple se svým tokenem XRP patří mezi TOP 5 největších kryptoměn světa. Kryptoanalytická skupina CryptoWhale v řádě svých příspěvků na Twitteru prohlásila, že společnost může jít mnohem dál.

CryptoWhale ve svém nedávném příspěvku zveřejnili, že společnost Ripple spolupracuje s regulačními orgány po celém světě na dodržování předpisů. XRP by se tak mohl stát budoucností pro digitální platby.

V příspěvku CryptoWhale stojí:

„Mnoho lidí kritizuje Ripple za to, že je příliš centralizovaný. Tato transparentnost se vládám líbí. Zatímco mnoho projektů se zaměřuje na rychlé získání nových investorů, společnost v tichosti spolupracuje s vládními agenturami na zajištění souladu mezi nimi.“

Skupina CryptoWhale dále uvedla, že do projektu XRP jsou zapojeni již od roku 2013 a budou s touto „kryptoměnou“ počítat i nadále.

Spolupráce se společností Ripple

V průběhu let měly banky a finanční instituce ke kryptoměnám velkou nedůvěru a neochotu spolupracovat s tímto novým odvětvím. Odmítavý postoj se však časem mění ke stále větší spolupráci s kryptoměnovými společnostmi.

Společnost Ripple se dostala mezi 100 nejlepších platebních společností na světě, které se zabývají přeshraničními platbami. Společnost také uvedla, že považuje rok 2019 za nejúspěšnější, jelikož uzavřela partnerství s mnoha bankami a obchodními společnostmi. Největší zastoupení má Ripple v asijských zemích.

V době psaní článku se cena XRP pohybuje okolo 0,24 USD dle KMC.

Závěr

Ačkoliv XRP nemůžeme považovat jako kryptoměnu, podobné spolupráce jsou pozitivní zprávou pro kryptoměnový trh. Tradiční banky a finanční instituce se začínají zajímat o kryptoměny a technologii blockchain.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře