Reklama na Super Bowlu způsobila Coinbase narušení celé platformy

4.8
(5)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Nejnovější marketingová iniciativa kryptoměnové burzy Coinbase na Super Bowlu způsobila narušení celé její platformy. Reklama se stala tak populární, že kryptoburza zaznamenala extrémní výpadek.

Ještě nemáte účet na Coinbase? Můžete tak učinit přes tento link a získat bonus 8 USD v BTC.

Coinbase a reklama na Super Bowl

Jedna z největších amerických kryptoburz Coinbase zveřejnila během velké sportovní události Super Bowl reklamu, která na krátký čas způsobila výpadek celé platformy. Přitom se reklama sestávala z barevného QR kódu, který po naskenování přivedl diváky na propagační web.

Zde si mohli nově zaregistrovaní uživatelé vybrat bitcoiny v hodnotě 15 amerických dolarů zdarma. Pouze pro ty, kteří QR kód využijí do 15. února. Společnost také slíbila, že rozdělí 3 miliony dolarů stávajícím zákazníkům.

Chief Product Officer Aurojit Chatterjee uvedl, že marketingový krok kryptoburzy generoval ještě větší provoz, než jaký kdy na platformě měli. Zvýšený zájem nakrátko narušil provoz kryptoburzy Coinbase.

„Marketingové úsilí bylo populárnější, než se očekávalo, což způsobilo výpadek platformy.“

Výpadek svých systémů oznámila kryptoměnová burza také na svém oficiální účtu na Twitteru.

Na letošním Super Bowlu se předvedlo také několik dalších společností a celebrit, které propagují kryptoměny. Například populární rapper Drake vsadil na nedělní zápas 1,26 milionu dolarů v bitcoinech, což způsobilo velkou odezvu. Svůj reklamní prostor si vyhradila také kryptoměnová společnost Crypto.com

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 43 953 USD dle KMC.

Závěr

Super Bowl je jedna z nejpopulárnějších sportovních událostí ve Spojených státech amerických. Není proto divu, že podobné reklamy mají takový dosah. Na celé video reklamy kryptoměnové burzy Coinbase se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete více obsahu.

Zdroje:

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.8 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

3 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Petr 2

Jj naložili do výtahu hejly , evidentně kvanta takže teď je svezem místo na měsíc do podzemí …ted už chápu tu snahu tlačit to up i přes hrozby .

Petr 2

A to ještě jsem zapomněl ze FED bude dnes zveřejňovat zapis , tzn pokud v pondělí byla neveřejná schůze fedu kde dohodli sazby a dnes po trzich je zveřejní mohou začít pořádné jatka …….

Lukas22

Zverejnene to bolo o osmej nasho casu. A dokopy tam nebolo nic nove.

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: