Registrace ochranné známky Formule 1 dláždí cestu pro F1 NFT

0
(0)

Zprávy a souhrny

Denisa Ogurcakova
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Formule 1 by mohla zavést nezaměnitelné tokeny (NFT), digitální sběratelské předměty a podporu plateb kryptoměnami před úvodní Grand Prix Las Vegas v roce 2023.

Oddělení ochranných známek F1 zaregistrovalo 23. srpna dvě nové žádosti o ochranné známky u Úřadu pro patenty a ochranné známky Spojených států amerických. Přihlášky naznačují ochrannou známku a logo pro okruh Las Vegas Strip Circuit a široký seznam zboží a služeb, které má akce v úmyslu nabídnout během závodů v příštím roce.

Zvláště zajímavé byly konkrétní zmínky o NFT a nabídkách souvisejících s kryptoměnami a také o transakčních službách poháněných blockchainem. Přihlášení uvádí NFT, které budou představovat vlastnictví široké škály předmětů ze skutečného světa, včetně vybavení vozidel, dekorativních předmětů, oděvů, tašek, peněženek a dokonce i „parfumerie“.

Podpora plateb kryptoměnami

Podání také uvádí „počítačový software ke stažení pro správu transakcí kryptoměn pomocí technologie blockchain“, což potenciálně naznačuje, že závod a jeho organizátoři se připravují na podporu plateb kryptoměnami.

To je dále ilustrováno dalším ustanovením popisujícím finanční zboží a služby pokrývající šíři kryptoměn a platebních systémů založených na blockchainu:

Formule 1 ve spojení s kryptem

Formule 1 byla v posledních několika letech hlavní reklamní platformou pro různé burzy kryptoměn. Značka Crypto.com byla v posledním roce výrazně viditelná na reklamních tabulích tratí F1 po celém světě poté, co se stala globálním partnerem roadshow. Jak již bylo dříve oznámeno, několik burz a kryptoměnových firem sponzoruje týmy F1, přičemž osm z 10 týmů je podporováno účastníky z oboru.

Sin City se chystá uspořádat svůj vůbec první závod Formule 1 poté, co velmi milovaná motoristická skupina v březnu 2022 oznámila, že Las Vegas bude nejnovějším přírůstkem do kalendáře závodů v roce 2023.

Závěr

Zbývá něco málo přes rok do prvního nočního startu v Las Vegas, jenž se stane třetí zastávkou ve Spojených státech na roadshow F1 příští rok v listopadu. Obecně májí všechny závody F1 velmi silný marketing, velkou základnu investorů a také fanoušků, což je pro krypto skvělým místem k zviditelnění.

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ.


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: