Průzkum: Téměř 50 % Němců hodlá investovat do kryptoměn

5
(5)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Kryptoměnová burza KuCoin před nedávnem vydala průzkum, ve které se uvádí, že necelá polovina respondentů z Německa má v úmyslu v blízké budoucnosti investovat do digitálních aktiv. Co dalšího stojí v průzkumu?

Průzkum: Adopce kryptoměn v Německu na vzestupu

Kryptoburza KuCoin minulý týden zveřejnila výsledky svého průzkumu, ve kterém se dotazovala německých občanů. Zpráva uvádí, že 44 % Němců je motivováno investovat do kryptoměn, aby byli součástí budoucnosti financí.

Průzkum uvádí, že 35 % dotázaných Němců považuje kryptoměny za příležitost k pasivnímu příjmu a 30 % považuje kryptoměny za spolehlivého uchovatele hodnoty. Zbytek věří, že díky kryptoměnám dosáhnou finanční nezávislosti. V průzkumu se dále uvádí:

„Pokračující vývoj právní regulace decentralizovaného odvětví v Německu vedl k tomu, že 16 % německé populace ve věku 18 až 60 let jsou kryptoinvestoři, kteří vlastní kryptoměny a v posledních šesti měsících obchodovali s kryptoměnami.”

Průzkum také uvádí, že z těch, kteří o kryptoměny projevili zájem, 77 % dotázaných zkoumá kryptoměny v naději, že najdou potenciální kryptoměnová aktiva, do kterých by mohli investovat. 31 % dotazovaných ze stejné skupiny plánuje kryptoměnové půjčky.

„Into The Cryptoverse 2022 poskytuje neocenitelný vhled do vývoje německé komunity investorů do kryptoměn a ukazuje, že příležitosti k pasivnímu příjmu se stávají pro nováčky v oboru hlavním lákadlem.“

Další výsledky ukázaly rostoucí zájem německé ženské populace o kryptoměnový průmysl. Zpráva tvrdí, že ženy tvoří 53 % zájemců o investice do kryptoměn. Ačkoliv jsou v kryptoměnovém průmyslu stále dominantní muži, ženy se do kryptoinvestic stále více zapojují.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 46 557 USD dle KMC.

Závěr

Popularita kryptoměn roste po celém světě, stejně tak i u našich západních sousedů. Celý průzkum Into the Cryptoverse 2022 kryptoměnové společnosti KuCoin o adopci kryptoměn v Německu si můžete přečíst pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Pro více informací se nezapomeňte také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čeká další zajímavý obsah.

Zdroje:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Tom
Hodnocení článku :
     

Pěkná masírka.. jenže koupit éra nákupu BTC za pár drobaku a jejich množení druhý den je pryč. A jen prostý hodl už stačit nemusí.

spot_img