Projekt ReFork vstupuje do finální fáze předprodeje

2
refork-cina

ReFork přichází na trh s řešením globálního problému s jednorázovými plasty. Jeho unikátní biologicky rozložitelný materiál tak reaguje na blížící se restrikci Evropské Unie a Číny.

Materiál ReFork se vyrábí z obnovitelných zdrojů a jeho základem je speciální dřevní směs. ReFork se soustředí na masovou výrobu svého materiálu s aplikací pro obalový průmysl a gastronomii.

Dříve jsme o Reforku napsali: Zbavme se plastů jednou provždy!

V minulých měsících zástupci společnosti ReFork opakovaně navštívili čínský Shenzhen a začali rozvíjet spolupráci na asijském kontinentu.

Utility token nazývaný EFK bude sloužit k nákupu koncových výrobků a materiálu ReFork. Držitelé tokenu budou v v případě velkých poptávek po materiálu upřednostněni.

ReFork byl vybrán odbornou porotou z 270 projektů do národního finále prestižní soutěže E.ON Globe Awards, kde získal 2. místo v kategorii produkt.

Společnost ReFork již nyní vyrábí a distribuuje svoje produkty (nůž,vidlička,lžíce) na území České republiky. A plánuje mít v každém větším regionu závod pro výrobu materiálu a koncových produktů.

Privátní předprodej spěje do své poslední fáze před hlavním prodejem a vstupem na burzu.

Disclaimer: Před případnou investicí do projektu si udělejte vlastní průzkum, za případnou investici neneseme riziko. Tento článek sponzorovala firma Refork.

Zúčastnit předprodeje se můžete zde.

Oficiální stránka projektu: https://refork.org

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře