Projekt ReFork vstupuje do finální fáze předprodeje

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Bitcoin letos překonal všechna aktiva • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Bitcoin udržel 13 000 USD a roste • Paul Tudor Jones: Kupovat Bitcoin je jako investovat do akcií Apple  • a...

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého víkendu v kryptosvětě.  TRHY Cena Bitcoinu se v rozpětí...
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem Kryptomagazinu.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám 🙂

ReFork přichází na trh s řešením globálního problému s jednorázovými plasty. Jeho unikátní biologicky rozložitelný materiál tak reaguje na blížící se restrikci Evropské Unie a Číny.

Materiál ReFork se vyrábí z obnovitelných zdrojů a jeho základem je speciální dřevní směs. ReFork se soustředí na masovou výrobu svého materiálu s aplikací pro obalový průmysl a gastronomii.

Dříve jsme o Reforku napsali: Zbavme se plastů jednou provždy!

V minulých měsících zástupci společnosti ReFork opakovaně navštívili čínský Shenzhen a začali rozvíjet spolupráci na asijském kontinentu.

Utility token nazývaný EFK bude sloužit k nákupu koncových výrobků a materiálu ReFork. Držitelé tokenu budou v v případě velkých poptávek po materiálu upřednostněni.

ReFork byl vybrán odbornou porotou z 270 projektů do národního finále prestižní soutěže E.ON Globe Awards, kde získal 2. místo v kategorii produkt.

Společnost ReFork již nyní vyrábí a distribuuje svoje produkty (nůž,vidlička,lžíce) na území České republiky. A plánuje mít v každém větším regionu závod pro výrobu materiálu a koncových produktů.

Privátní předprodej spěje do své poslední fáze před hlavním prodejem a vstupem na burzu.

Disclaimer: Před případnou investicí do projektu si udělejte vlastní průzkum, za případnou investici neneseme riziko. Tento článek sponzorovala firma Refork.

Zúčastnit předprodeje se můžete zde.

Oficiální stránka projektu: https://refork.org

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře