Projděte tímto kurzem a staňte se certifikovaným IOTA vývojářem

0
(0)

Zajímá vás programování? Chtěli byste se naučit vyvíjet decentralizované aplikace, ale nevíte, jak na to? Respektive kde začít? Ono to vůbec není jednoduché a určitě by se vám hodila pomoc.

Takto vypadá certifikát od IOTA Foundation

Pokud se vám líbí projekt IOTA, nově můžete využít jejich vzdělávací program, a pokud projdete celým procesem, získáte oficiální certifikát vývojáře od IOTA Foundation! Budete schopen/a vytvořit reálný produkt na této platformě, získáte přehled o možných využitích IOTY v praxi a s trochou štěstí najdete práci, která vás bude naplňovat.

Oficiální podpora

Objevte IOTU díky kurzům a informacím, které oficiálně podporuje a udržuje IOTA Foundation. Získejte pomoc od vyškolených trenérů, kteří vám pomohou, pokud to budete potřebovat.

Víte, že: Projekt IOTA Qubic má potenciál způsobit revoluci na poli finančních služeb?

Učte se kdekoliv

Učit se můžete kdekoliv ve světě. Doma, v práci, na cestách… Užívejte si výhody e-learningu bez jakýchkoliv omezení. Při studiu můžete používat propracovanou mobilní aplikaci plnou kvalitních informací. Používat se dá i v offline módu. Najdete v ní také kvízy, komunitní messenger, push notifikace, které vás budou nutit vrátit se zpět ke studiu a mnohem více…

Víc o kryptoměně IOTA najdete tady. Aktuální cenu můžete sledovat zde.

Buďte blízko k IOTA Foundation

Získejte přehled o tom, jak funguje IOTA Foundation, dozvíte se o jejich plánech a strategii – nejnovějším technologickém vývoji – nejnovějších využitích IOTY v reálném světě a mnohem více. Učte se z materiálů, které oficiálně schvaluje a udržuje IOTA Foundation a staňte se zkušeným vývojářem / zkušenou vývojářkou.

Takové kvalitní kurzy samozřejmě nejsou zdarma. Aby se vyselektovali lidé, kteří mají opravdu zájem, můžete si je zakoupit za pár stovek eur na oficiálním webu IOTA Foundation. Chcete reálné něco vytvořit nebo pouze přihlížet? Záleží jen od vás.

Více info o kurzech pro vývojáře a ceník najdete tady

Disclaimer: Tento článek není nikým sponzorován a nemáme z něj žádný profit. Jednoduše věříme, že toto je skvělá příležitost zapojit se do kryptosvěta a reálně něco vytvořit, ne jen sedět u grafů a hádat, kterým směrem se pohnou.

Co číst dál?

[VIDEO ANALÝZA] Bitcoin testuje silnou rezistenci – Co se bude dít dál?

Přeloženo ze slovenského originálu, který pro Kryptomagazín napsal Samuel S.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img