Proč jsme tady?

8
co je kryptoměna

Milí čtenáři, v tomto článku bych vám rád položil tuto jednoduchou otázku. Je věnován především těm z vás, kteří naše články čtou proto, že chtějí být součástí kryptokomunity a protože je to skutečně zajímá. Ne každý článek je vždy dokonalý, ale vždy máte možnost nás v komentářích požádat o důkladnější průzkum, o více informací, nebo o případné pokračování. Jsme tu pro vás i v horších časech. Za sebe vám můžu slíbit, že společně přečkáme downtrend, ať bude jakkoli dlouhý. Položme si nyní společně otázku: proč jsme tady?

V první řadě děkuji

Nejprve bych chtěl poděkovat vám, za to, že nás podporujete a čtete naše články. Především díky těm, kteří nám vyjadřují svoji podporu v komentářích. Uvědomujeme si, že jste občas museli přimhouřit oko nad nějakou tou chybou či nejasností. I my jsme jen lidé a děláme chyby. Nedávno jsem vás ve svém článku (zde) upozornil na to, že byste si měli důležité informace raději vždy ověřit, než na ně vsadíte nějaké peníze. Dokonce ani to, že něco říkali v televizi, ještě neznamená, že je to pravda.

Navzdory nepříznivé situaci na kryptomarketu jste stále s námi. Stále jste nepropadli beznaději. Společně přečkáme těžké časy, budeme se vzdělávat a růst. Jednou, až budou kryptoměny zase středem pozornosti všech médií. Až to nebude kvůli senzačním pádům, ale pro jejich přednosti a výhody pro celou společnost. Nebo až přijde další hype. My tu stále budeme a společně to oslavíme.

Proč jsi tady?

Již dříve jsem vyjádřil názor, že v těchto časech nedochází k čištění trhu od altcoinů, které nemají smysl. To zařídí až čas. Teď dochází k čištění trhu od investorů, kteří nemají dost síly na to, aby takové období přečkali. Od těch, kteří vlastně ani neví, proč tu jsou. Možná jen někde zaslechli, jak úžasné zisky tu na ně čekají. Tito lidé kryptoměnám vlastně ani nevěří, nebo jim chybí trpělivost a odhodlání.

Čekali snadný zisk a přišla studená sprcha. Těžko je někdo přesvědčí, že stačí mít pevnou vůli a počkat. Že se neděje nic neobvyklého, protože cykly jsou součástí tržní ekonomiky. A možná je to dobře, že zůstanete jen vy, kteří dobře víte, proč tu jste.

Důvodů můžete mít více. Například to jsou peníze, nové technologie, snaha naučit se něco nového, touha po lepším životě v lepším světě, zájem o svobodu, decentralizaci, atd. V každém případě vidíte v kryptoměnách potenciál. Rozumíte tomu, do čeho investujete a jste si jistí, že to má smysl. Že to není jen chvilková móda, ale skutečně užitečná věc, která tu bude i za několik let.

Kdo nevěří

Stále ještě je tu pár lidí, kteří kryptoměnám nevěří. Osobně nechápu, proč takový člověk chodí na náš magazín. Nač plýtvat časem a energií na něco, co mě nezajímá? Někteří z vás jsou neustále nespokojeni s naší prací, a nebo nevěří kryptoměnám. I pro ně platí otázka, proč tu jste?

Nikdo vás tu přece násilím nedrží. Články na Kryptomagazínu jsou zdarma, ale je to naše práce. Až někdo z našich kritiků nebo kritiků kryptoměn vytvoří sám něco lepšího, může se přijít pochlubit.

Dovolujeme si vám nabídnout: [Osobnost] Niki Lauda • Vzdal se pohodlí, aby přežil vlastní smrt – úžasný příběh automobilového závodníka

Závěr

Naše články jsou pro lidi, kteří jsou s námi na jedné lodi. Ať už jde o zprávy, novinky a informace ze světa kryptoměn, nebo o bohatství, osobní rozvoj, inspiraci a motivaci, vše je tvořeno pro naše čtenáře. Těm patří dík za to, že nás v tom na oplátku ani oni nenechají. Že jste tu s námi i v těchto bouřlivých časech. Děkujeme! Děláme to pro vás.

8
Komentujte

avatar
7 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
RobMichalRichard KovaricekcohiJirka Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Tomáš
Host
Tomáš

Moje slova,je potřeba očistit se od investorů, kteří to kazí a chtějí jen vydělat.Musime dostat BTC tam kde má být a všichni by si měli uvědomit proč vlastně vznikl.Díky a jen tak dál :-))

yakoshi
Host
yakoshi

Díky, trochu to zvedlo naladu v tom předvanočnim psychočase 😀

cohi
Host
cohi

Za mě Kryptomagazín odvádí perfektní práci. Přinášíte pravidelné informace, fakta, analýzi, úvahy a motivační články. Jen tak dál, jsem Váš pravidelný čtenář a kryptoměnám velmi fandím, nejenom proto, že jich mám pár nakoupených, ale i proto, že to je fascinující technologie a věřím tomu, že v budoucnu bude naší nedílnou součástí;)

Jirka
Host
Jirka

Každý chce jen vydělat. Proč by potom do toho dávali lidi tolik peněz a podstupovali riziko? Vždyť na vyzkoušení technologie stačí 100Kč a jít si koupit kávu…

cohi
Host
cohi

Jirka: Vy chodíte do zaměstnání a objetujete svůj čas, zdraví a peníze, aby jste si popovídal se šéfem a zjistil co je u něho nového? Určitě ne! Když se někdo zajíma o bitcoin a o kryptoměny všeobecně, objetuje tomu čas, zajímá se o tuto technologii a pevně tomu věří, tak proč by nevyužil i nákup kryptoměn,neobchodoval s nimi a třeba je běžně nepoužíval k nákupům atd. když mimo jiné i pro tyto účely vznikly?

Richard Kovaricek
Host
Richard Kovaricek

Fajny clanek, za me souhlas, dekuji za vasi praci, me pomaha a posouva dal, a urcite nejen me;)

Michal
Host
Michal

Díky za to, co děláte, chlapi a děvče. Jsme tu s Vámi 🙂

Rob
Host
Rob

Kryptomagazín je skvělé čtení. Patřím k vašim fanouškům. Kryptoměny a jejich použitelnost je z dnešního pohledu až fascinující. Zrovna včera jsem měl krásné srovnání. Na TRONu jsem si užil nejrychlejší mezikontinentální transakci v mém životě, která trvala maximálně 15 vteřin a nestála vlastně nic! Vzápětí jsem si krkolomně posílal nějaké peníze z jedné banky do druhé v rámci ČR. Ten rozdíl nejen v komfortu zadání transakce a rychlosti jejího zpracování, ale ze všech možných dalších hledisek, až budí úsměv. Tedy já jsem se musel smát a byl jsem zároveň rád, že není třeba víkend. Takže i proto jsem tu. Pomáháte… Číst vice »