Proč jsme tady?

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Týdenní zprávy] Čína údajně spustí své CBDC dříve kvůli COVID-19

Připravili jsme pro vás stručný přehled těch nejdůležitějších zpráv za celý tento týden. Takže pokud nestíháte a uvítali byste...

[Večerní souhrn článků] • White paper pro digitální dolar připravuje půdu pro americkou CBDC • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Profilový obrázek
Kytka
Jako první jsem na naše kryptoweby přinesl články z oblasti osobního rozvoje a o různých formách bohatství. Působím jako podpora týmu a nejednou jsem spolupracoval na zlepšení českého Kryptomagazínu, kde jste mé články mohli poprvé najít začátkem roku 2018. Jsem také zakladatelem webu KryptoHodler.

Milí čtenáři, v tomto článku bych vám rád položil tuto jednoduchou otázku. Je věnován především těm z vás, kteří naše články čtou proto, že chtějí být součástí kryptokomunity a protože je to skutečně zajímá. Ne každý článek je vždy dokonalý, ale vždy máte možnost nás v komentářích požádat o důkladnější průzkum, o více informací, nebo o případné pokračování. Jsme tu pro vás i v horších časech. Za sebe vám můžu slíbit, že společně přečkáme downtrend, ať bude jakkoli dlouhý. Položme si nyní společně otázku: proč jsme tady?

V první řadě děkuji

Nejprve bych chtěl poděkovat vám, za to, že nás podporujete a čtete naše články. Především díky těm, kteří nám vyjadřují svoji podporu v komentářích. Uvědomujeme si, že jste občas museli přimhouřit oko nad nějakou tou chybou či nejasností. I my jsme jen lidé a děláme chyby. Nedávno jsem vás ve svém článku (zde) upozornil na to, že byste si měli důležité informace raději vždy ověřit, než na ně vsadíte nějaké peníze. Dokonce ani to, že něco říkali v televizi, ještě neznamená, že je to pravda.

Navzdory nepříznivé situaci na kryptomarketu jste stále s námi. Stále jste nepropadli beznaději. Společně přečkáme těžké časy, budeme se vzdělávat a růst. Jednou, až budou kryptoměny zase středem pozornosti všech médií. Až to nebude kvůli senzačním pádům, ale pro jejich přednosti a výhody pro celou společnost. Nebo až přijde další hype. My tu stále budeme a společně to oslavíme.

Proč jsi tady?

Již dříve jsem vyjádřil názor, že v těchto časech nedochází k čištění trhu od altcoinů, které nemají smysl. To zařídí až čas. Teď dochází k čištění trhu od investorů, kteří nemají dost síly na to, aby takové období přečkali. Od těch, kteří vlastně ani neví, proč tu jsou. Možná jen někde zaslechli, jak úžasné zisky tu na ně čekají. Tito lidé kryptoměnám vlastně ani nevěří, nebo jim chybí trpělivost a odhodlání.

Čekali snadný zisk a přišla studená sprcha. Těžko je někdo přesvědčí, že stačí mít pevnou vůli a počkat. Že se neděje nic neobvyklého, protože cykly jsou součástí tržní ekonomiky. A možná je to dobře, že zůstanete jen vy, kteří dobře víte, proč tu jste.

Důvodů můžete mít více. Například to jsou peníze, nové technologie, snaha naučit se něco nového, touha po lepším životě v lepším světě, zájem o svobodu, decentralizaci, atd. V každém případě vidíte v kryptoměnách potenciál. Rozumíte tomu, do čeho investujete a jste si jistí, že to má smysl. Že to není jen chvilková móda, ale skutečně užitečná věc, která tu bude i za několik let.

Kdo nevěří

Stále ještě je tu pár lidí, kteří kryptoměnám nevěří. Osobně nechápu, proč takový člověk chodí na náš magazín. Nač plýtvat časem a energií na něco, co mě nezajímá? Někteří z vás jsou neustále nespokojeni s naší prací, a nebo nevěří kryptoměnám. I pro ně platí otázka, proč tu jste?

Nikdo vás tu přece násilím nedrží. Články na Kryptomagazínu jsou zdarma, ale je to naše práce. Až někdo z našich kritiků nebo kritiků kryptoměn vytvoří sám něco lepšího, může se přijít pochlubit.

Dovolujeme si vám nabídnout: [Osobnost] Niki Lauda • Vzdal se pohodlí, aby přežil vlastní smrt – úžasný příběh automobilového závodníka

Závěr

Naše články jsou pro lidi, kteří jsou s námi na jedné lodi. Ať už jde o zprávy, novinky a informace ze světa kryptoměn, nebo o bohatství, osobní rozvoj, inspiraci a motivaci, vše je tvořeno pro naše čtenáře. Těm patří dík za to, že nás v tom na oplátku ani oni nenechají. Že jste tu s námi i v těchto bouřlivých časech. Děkujeme! Děláme to pro vás.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

8 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
Hodnocení článku
8 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře