Příležitost k investici: Litecoin se chce dostat zpět do hry

0
(0)

Zprávy a souhrny

Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

V poslední době trhy s kryptoměnami předvedly mnoho turbulencí. Ceny klesly více, než mnozí očekávali. Tento týden se trh nachází v mírném oživení a investoři se rozhodují, které altcoiny jsou v současných podmínkách nejlepší volbou k investici. Jednou z nich je Litecoin, jenž je aktuálně na cestě k zotavení.

Získejte profesionální analýzy a exkluzivní pohled na kryptoměny na trading11.com

Pojďme se tedy podívat na důvody, proč je Litecoin výhodnou investicí do kryptoměn:

Vydání Litecoin core v0.16

Dne 21. května byl vydán update Litecoin core v0.16.0. Zahrnuje nové funkce a několik oprav, které zlepšují výkonnost, aktualizaci překladů apod. Tato verze byla uvolněna jako doporučená aktualizace, aby každý uživatel mohl využívat nově vyvinuté funkce, jako jsou například:

Plná podpora peněženky Segwit

Poslední verze LTC core v0.16.0 zavádí plnou podporu pro uživatelské rozhraní segwit peněženky.

Podpora adresy Bech32

Verze v0.16 má také podporu pro nativní adresy segwit (Bech32). Znamená to, že zde byla zahrnuta možnost vytvářet a odesílat adresy Bech32.

Povolený algoritmus SHA256

Byl povolen SHA256 algoritmus, pro zvýšení výkonu a rychlosti až o 50%.

Vývoj PayWithLitecoin

PayWithLitecoin zaznamenává viditelný pokrok a nyní se dostává do hlavního proudu adaptace. Důvodem je zvýšená pozornost malých podniků. Tyto podniky se registrují, aby přijaly Litecoin jako způsob platby a profitovali z něj.

PayWithLitecoin je v podstatě dobře plánovaná marketingová strategie, která odměňuje obě strany transakce. Významným milníkem je partnerství s iPayment a Aliano, které má zajistit bezpečnou cestu k platbám Litecoinem a dát obchodníkům příležitost přijmout kryptoměny.

Vyšší odolnost vůči útokům

Hackerské incidenty, jež otřásly kryptotrhy, způsobily doposud velké škody. V současnosti investoři hledají bezpečnější projekty, na které se mohou obrátit. Za takových podmínek Charlie Lee, zakladatel Litecoinu, uvedl, že na rozdíl od Bitcoinu Gold, který byl napaden “miner” hackem, algoritmy pro těžbu Litecoinu jsou příliš silné a odolné vůči hacknutí.

Tip redakce: [Hot News] Hyundai Mining pool hacknutý!

Tržní pozice

Podle nejnovějších údajů z coinmarketcapu, je Litecoin 6. největší kryptoměnou světa. Celková tržní kapitalizace Litecoinu je v době psaní toho článku téměř 6,830 miliard USD. Cena se pohybuje okolo 120 USD. Za 24 hodin zaznamenal nárůst o 6,93%. Denní volume představuje necelých 350 milionů USD

Proč investovat do LTC?

Ačkoli to vypadá tak, že Litecoin ustoupil ze své pozice (často byl označován jako stříbro kryptoměn), stále má obrovský potenciál. Je jen otázkou času, kdy se rozběhne, zejména díky mainstreamové adopci a partnerství s technologickými giganty. Analytici předpokládají, že je zde dobrá šance pro investování do Litecoinu.

Disclaimer: Tento článek nepovažujte za finanční radu nebo nabádání k zakoupení kryptoměn. Pokud se rozhodnete investovat do kterékoliv z kryptoměn, mějte na paměti, že je z vaší strany nezbytné důkladné vyhodnocení trhu. A před každou investicí je potřeba zvážit všechna rizika, které obchodování na ktryptotrhu přináší.

Naše nejnovější video. Budeme rádi, pokud se přihlásíte k odběru videí na našem YouTube kanálu.

YouTube video

Přeloženo ze slovenského originálu, jehož autorem je Marek Hološka.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Pedro

prvne at koupi Charlimu Lee pasku na usta 😉
Protoze ten chlap je co slovo, to perla 😀
Pak by mohl LTC vyrust

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: