[PŘEHLED TRHU] Uptrend už nepochybně začal – Jdeme až na 10 000 dolarů?

15
plat v bitcoinu

Je toto normální? To, co Bitcoin předvádí v poslední době, jsme už dlouho neviděli. Všichni jsme čekali, že v roce 2019 se postupně otočí trend a někdy v zimě se snad konečně dostaneme do pětimístných čísel, ale asi nikdo nečekal, že to přijde tak náhle a bez boje. Bitcoin letí nahoru, ignoruje pravidla trhu a za to v budoucnosti (pravděpodobně v létě) zaplatíme, ale prozatím si užívejme jízdu.

Bitcoin – nejziskovější aktivum tohoto roku

Už koncem března Trading11 vyšel článek o tom, že Bitcoin je zase ziskovější než různé akciové indexy jako S&P, Dow Jones nebo NASDAQ composite. To bylo velmi důležité, protože v opačném případě opravdu není důvod, aby do něj kdokoliv dával peníze. Pokud bezpečný a regulovaný index roste rychleji než BTC, tak dá rozum, že svůj kapitál přesuneme tam.

Takto přemýšlejí větší investoři, kterým se sice krypto líbí a vidí v něm potenciál, ale nechtějí zbytečně ztrácet peníze. No… a od publikování toho článku Bitcoin vyskočil o dalších 100 % a všechny akcie, komodity a forexové páry nechal daleko za sebou. TO způsobilo řetězovou reakci, které spolu se záplavou dobrých zpráv způsobuje tento praštěný růst.

Co tedy způsobí propad Bitcoinu?

To, co jde nahoru, však musí také dolů. Tento zákon trhu platí vždy a všude a rozhodně neobchází ani samotný Bitcoin. Ba naopak! U kryptoměn to platí dvojnásob! Tento trh se dá relativně jednoduše ovlivňovat. Velryby a burzy a mineři jsou schopni způsobit masivní pumpy, ale i masivní výprodeje. Jistě, ani jeden z nich sám nic nezmůže, ale tržní dynamika relativně jasně určuje, kde by mohl nastat zlom.

Otočku jsme předpokládali někde okolo 6500 $. To se však nestalo. Bitcoin nabral příliš vysoké momentum a přes šestitisícový interval proletěl, jakoby se nechumelilo.

Další rezistence jsou tvořeny lokálními high z minulého roku a celkovým ATH z prosince 2017. Viz graf:

(toto není predikce)

1D BTC/USD - Bitfinex
1D BTC/USD – Bitfinex

Můžeme si všimnout, že trh tyto technické úrovně obecně respektuje a na každé z nich vždy stráví nějaký čas. Momentálně se nacházíme na lokálním high z konce minulého léta. Pokud bychom ho prorazili, budeme pokračovat na vyšší rezistenci atp.

Já osobně věřím, že 10 000 $ v tomto bullrunu nepřekonáme. Maximálně ho otestujeme a Bitcoin v létě 2019 udělá 20–50% korekci. Můj názor však neberte vážně. Pokud máte zájem o profesionální analýzy trhu, mrkněte na tento článek od IXOYE, který jsme v sobotu publikovali na Kryptomagazínu (IXOYE je hlavní BTC analytik na Trading11)

Jak vydělat co nejvíce obchodováním s kryptoměnami?

Pokud chcete vydělávat obchodováním kryptoměn, vřele doporučujeme investovat pár eur do kvalitních analýz a signálů od uznávaných traderů z Trading11 a Crypto Kingdom. Jejich společný produkt si můžete zakoupit přes tento odkaz.

Mnoho lidí zkouší trochu obchodovat a občas se jim podaří udělat nějaké zisky, ale trh jej nevyzpytatelný. Pro efektivní obchodování v dnešní době potřebujete dlouholeté zkušenosti a informace, které se obyčejný člověk většinou dozví pozdě. Díky přístupu k insider informacím se dají udělat opravdu zajímavá procenta. Právě proto doporučujeme obrátit se na profesionály, kteří vám pomohou zlepšit výkonnost na burze a znásobit vaše portfolio.

Co číst dál?

Technická analýza BTC/USD – Nezastavitelný Bitcoin! – Která rezistence mu zlomí vaz? – od IX..

Přeloženo ze slovenského originálu, který pro Kryptomagazín napsal Samuel S.

15
Komentujte

avatar
5 Comment threads
10 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
pan.karelPetrLukasVasekVienna Pinnda Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Petr
Host
Petr

Já nevím sleduji tady celý kryptotrh jen já nebo tady veřejně děláte blázny z lidí? Nejziskovějši je bitcoin ?

30.1 2019 btch 104 usdt. ……..Dnes 364usdt kolik to prosím e zhodnocení? 250%!

To už má btc také za sebou 250%?

A o dalších už tu ani psát nebudu…..

Všichni se tady drží jen bitcoinu a přitom spousta krypta má už ta sebou 100 nebo 200% a to už i z podzimu.
Chtělo by to větší přehled.

Vienna Pinnda
Host
Vienna Pinnda

Ale taky největší pády o proti samotnému BTC .Pokud si koupil BTC za 3 K můžeš být dnes vysmátý většina lidi tuhle šanci prosrala .

Marek
Host

Dnešní růst BAKKT

Vasek
Host
Vasek

Kupovat analýzy na základě inside informací? Jestli se nepletu, tak je toto nelegální. Ale rád se nechám poučit.

Lukas
Host
Lukas

myslis, ze Kryptomagazin ma inside infos? 😀

Vienna Pinnda
Host
Vienna Pinnda

inside info měl jeden náš bývalý dnes už nebožtík premiér vlády Standa Gorssu který díky tomu vydělal na akcii 100 milionu dostal takzvané echo info díky vysoké pozici ve vládě ale zubatá si sním srovnala účty .

Vasek
Host
Vasek

Nemyslím. Jen mě zaujalo, že to říkají…

Pavel
Host
Pavel

Zdravim podle mně za to můžem poděkovat Trumpovi, akcie už týden padají kvůli činsko americkej obchodní válce a snaží si uložit boháči prachy jinam, moc jiných důvodů bych nehledal (pouze můj názor)

Petr
Host
Petr

Akcionáři nepůjdou do rizika .krypto je pořád rizikové. A jestli tak minimálně. A ti co jedou ve velkém nakupovali krypto dole na podzim když všichni vrátili krach kryptosektoru . ne teď po 200 procentech.

Lukas
Host
Lukas

vsichni velci nevedeli ze na podzim to bylo na LOW…

Petr
Host
Petr

Věděli nejsou hlupáci. U BTC z 20 tisíc na 3 nebo 2 je už jedno. Jen hlupák se snaží chytit dno. A budu se opakovat v tom co jsem psal na podzim když všichni křičí krach nekupujte! Ne teď po 200 procentním nárůstu kdy zase všichni křičí jak je supr krypto a btc .
Já když jsem radil nakupovat tak se mi tady smáli . Teď když prodávám všichni kupují ???

pan.karel
Host
pan.karel

Spousta altcoinu se porad mota tam kde byla na podzim po tom velkem padu,tam je asi sance nakoupit levne ne ?

Petr
Host
Petr

Třeba jako XRP? Které během včerejška a dnes udělalo 30% .

pan.karel
Host
pan.karel

IOTA treba.Ale ted leteli alty nahoru vsechny.

pan.karel
Host
pan.karel

Takze bull market ? Doufam ze si zatim kryptomagazin stoji,kdyz to tady porad vyhlasuje.