[PŘEHLED TRHU] Pád pokračuje: XRP se drží. Bitcoin Cash na historickém minimu!

0
(0)

Máme tu další červený den. Po relativně klidném víkendu se v pondělí trh s kryptoměnami začal propadat a momentálně už zavládla panika. Bitcoin nakonec klesl pod 5000 $ a dokonce otestoval 4200 $. Vyplnila se tak predikce Reného z Trading11. Můžeme však klesnout ještě níže? Reného názor naleznete zde.

Disclaimer: Tento článek nelze považovat za investiční poradenství. Slouží jen na vytvoření denního přehledu vývoje trhu a představení různych scénářů vývoje trhu v budoucnosti. Jednotlivé díly si budou protiřečit. Pokud chcete profesionální rady založené na technické analýze, navštivte prosím web Trading11.com.

Token XRP jako jediný v 1ciferných červených číslech

Málokdy je 8% ztráta za 24hodin dobrou zprávou. No oproti zbytku trhu se XRP statečně drží. Ostatní coiny jsou na tom mnohem hůře.

  • Bitcoin -17 %
  • Ethereum -16 %
  • Bitcoin Cash -36 %
  • Stellar -15 %
  • EOS -11 %
  • Litecoin -15 %

Společnosti Ripple se v poslední době daří. Spuštění nových technologií, dohody s bankami, pokusy o ovládnutí bankovní sítě SWIFT v Íránu, to všechno pomáhá XRP tokenu v růstu. Je jen škoda, že drtivá většina dobrých zpráv se týká samotné firmy Ripple a ne jejich tokenu.

Kryptoměny nyní klesají. Po každém pádě však zákonitě následuje růst a je velmi pravděpodobné, že XRP v nadcházející korekci vystoupá zpět na 0,5 $ (+10 %).

Bitcoin Cash imploduje

Jistě, mnoho altcoinů je na neuvěřitelně nízkých hodnotách. Při pohledu na jejich ceny nejednému fanouškovi krypta tečou sliny. Ethereum jsme za 130 $ neviděli minimálně rok a půl. Podobně Litecoin za 32,5 $, Monero za 67 $, NEO za 9 $… Ale co Bitcoin Cash?

Ten v posledních týdnech zažívá skutečně zlé časy. Neshody v komunitě, SV fork, hrozba 51% útoku, boj o nejdelší chain, osočování, intrigy a k tomu všemu ještě masivní výprodeje. Je tedy celkem logické, že Bitcoin Cash toto období snáší nejhůře.

Za poslední týden klesl o neuvěřitelných 55 % na 230 $. Ráno v osm však stihl otestovat hranici 200 $! To je pro Bcash historické minimum. Nejsmutnější však je, že ještě před 12 dny se tento coin obchodoval za 650 $.

Takže… oplatí se teď trochu nakoupit? Nuž, Bitcoin Cash má vysokou volatilitu = vysoké zisky pro šikovné tradery. To však nic nemění na faktu, že tato kryptoměna je na dobré cestě ke kompletní implozi. Je dost možné, že na konci roku bude pod 100 $.

Takže nakupovat na HODL asi ne, ale pokud víte, co děláte, možná zkuste otevřít nějaké pozice. Scalping je v těchto dnech velmi výnosná činnost. Více o scalpingu zde.

Tento článek je přeložen ze slovenského originálu, který pro vás připravil náš šéfredaktor Samuel S.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img