[PŘEHLED TRHU] Je toto konec medvědího trhu?

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Ledger je údajně zranitelný vůči dvěma novým útokům • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Hashrate Bitcoinu je na ATH • Bitcoin za první pololetí posílil o 27 %, víc než stříbro, zlato i platina • a...

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Kryptotrhy se...

KONEČNĚ! Bart Simpson, zdá se, přestává mít na trh s kryptoměnami tak velký vliv. Poprvé po delším čase prudký nárůst po několika dnech nenásledoval dump. Na grafu BTC/USD se potvrdila formace vlajka, a tak včera následoval další větší růst. Bitcoin tak konečně otestoval rezistenci na hladině 4000 $.

I na altcoinech vidíme pozitivní reakci na impuls od BTC a některé si mohou připsat i více než 10% zisky. Nejvíce procent (z midcap coinů) zaznamenal čínský oblíbenec EOS, který se probojoval na čtvrté místo v kapitalizaci podle KMcapu (web KMcap.eu je momentálně v beta verzi – budeme rádi, pokud nám napíšete vaše postřehy – například do KMchatu).

Disclaimer: Tento článek nelze brát jako investiční poradenství. Informace v něm uvedené slouží pouze k vytvoření přehledu o stavu, ve kterém se momentálně nachází trh s kryptoměnami. Pokud máte zájem o profesionální technické analýzy, navštivte web Trading11.com.

Nečekejme nic převratného

Kryptoměny mají po půl roce konečně šanci vytvořit zelenou monthly svíčku. Bitcoin se dosud nepropadl pod lednové LOW na hladině 3200 $ a trh vytvořil v intervalu 3000 – 3500 $ masivní paywall, který rozhodně podrží i dumpy s vysokým volume.

To však neznamená, že jsme z nejhoršího venku. LOW na 3200 $ je, zdá se, jen dočasné. Podle long term technické analýzy (která mimochodem již rok krásně funguje) se v průběhu příštích 2 – 3 měsíců vytvoří nové low na ceně 2500 $. Někteří analytici dokonce vidí Bitcoin ještě níže a největší extremisté nevylučují ani krátký polibek 1200 $ hladiny.

Současný růst byl prakticky nevyhnutelný. Od listopadového mega-dumpu krypto nedokázalo vytvořit protisměrný pohyb. Abychom však mohli sejít níže, musíme nejprve otestovat dlouhodobou trendline (v současnosti se pohybuje v okolí 4500 $) a vyplnit objednávky na těchto hladinách.

Kam až může cena BTC vystoupat?


Zdá se, že trh se konečně odhodlal vytvořit větší pohyb UP a je dost možné, že včerejší růst se ještě bude opakovat. Bitcoin by rozhodně mohl otestovat zmíněných 4500 $. Nyní je příliš brzy spekulovat, zda nakonec půjde ještě výš. V intervalu 4200 – 4500 $ se totiž nachází masivní rezistence. Je to pásmo, ve kterém budou tradeři vybírat zisky a whales prodávat. Brzy se tam totiž nevrátíme.

Altcoiny by si mohly připsat hezčí procenta! Pokud vás zajímá, jak vysoko můžeme vystoupit, přečtěte si „výcuc“ z placených analýz na Trading11. Jsou tam odhady teoretických maxim pro Bitcoin, Ethereum, XRP, Bcash, Litecoin, Cardano a pár menších altů.

Tento článek je samozřejmě dostupný zdarma:

Přeloženo ze slovenského originálu, autorem článku je Samuel S.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

6 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře