[PŘEHLED TRHU] Je toto konec medvědího trhu?

6
raketa mooon kryptoměna

KONEČNĚ! Bart Simpson, zdá se, přestává mít na trh s kryptoměnami tak velký vliv. Poprvé po delším čase prudký nárůst po několika dnech nenásledoval dump. Na grafu BTC/USD se potvrdila formace vlajka, a tak včera následoval další větší růst. Bitcoin tak konečně otestoval rezistenci na hladině 4000 $.

I na altcoinech vidíme pozitivní reakci na impuls od BTC a některé si mohou připsat i více než 10% zisky. Nejvíce procent (z midcap coinů) zaznamenal čínský oblíbenec EOS, který se probojoval na čtvrté místo v kapitalizaci podle KMcapu (web KMcap.eu je momentálně v beta verzi – budeme rádi, pokud nám napíšete vaše postřehy – například do KMchatu).

Disclaimer: Tento článek nelze brát jako investiční poradenství. Informace v něm uvedené slouží pouze k vytvoření přehledu o stavu, ve kterém se momentálně nachází trh s kryptoměnami. Pokud máte zájem o profesionální technické analýzy, navštivte web Trading11.com.

Nečekejme nic převratného

Kryptoměny mají po půl roce konečně šanci vytvořit zelenou monthly svíčku. Bitcoin se dosud nepropadl pod lednové LOW na hladině 3200 $ a trh vytvořil v intervalu 3000 – 3500 $ masivní paywall, který rozhodně podrží i dumpy s vysokým volume.

To však neznamená, že jsme z nejhoršího venku. LOW na 3200 $ je, zdá se, jen dočasné. Podle long term technické analýzy (která mimochodem již rok krásně funguje) se v průběhu příštích 2 – 3 měsíců vytvoří nové low na ceně 2500 $. Někteří analytici dokonce vidí Bitcoin ještě níže a největší extremisté nevylučují ani krátký polibek 1200 $ hladiny.

Současný růst byl prakticky nevyhnutelný. Od listopadového mega-dumpu krypto nedokázalo vytvořit protisměrný pohyb. Abychom však mohli sejít níže, musíme nejprve otestovat dlouhodobou trendline (v současnosti se pohybuje v okolí 4500 $) a vyplnit objednávky na těchto hladinách.

Kam až může cena BTC vystoupat?


Zdá se, že trh se konečně odhodlal vytvořit větší pohyb UP a je dost možné, že včerejší růst se ještě bude opakovat. Bitcoin by rozhodně mohl otestovat zmíněných 4500 $. Nyní je příliš brzy spekulovat, zda nakonec půjde ještě výš. V intervalu 4200 – 4500 $ se totiž nachází masivní rezistence. Je to pásmo, ve kterém budou tradeři vybírat zisky a whales prodávat. Brzy se tam totiž nevrátíme.

Altcoiny by si mohly připsat hezčí procenta! Pokud vás zajímá, jak vysoko můžeme vystoupit, přečtěte si „výcuc“ z placených analýz na Trading11. Jsou tam odhady teoretických maxim pro Bitcoin, Ethereum, XRP, Bcash, Litecoin, Cardano a pár menších altů.

Tento článek je samozřejmě dostupný zdarma:

Přeloženo ze slovenského originálu, autorem článku je Samuel S.

6
Komentujte

avatar
3 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
PetrSalam Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Petr
Host
Petr

Xi xao v koutě smutně brečí,
Nechápe jakežto situaci na btc vděčí.
Vyhlíží smutný pád,
Mi se chce z toho jen smát.
Nevěš hlavu chlapče milý ,
Cesty páně ještě nejsou v cíli .
Po forku na etherku ,
Přichystej si baterku.
Ve tmě přijde brzký pád ,
A i když mě nemáš rád,
Bude to tvá šance ,
Znovu oslavit tvé romance.
???

Salam
Host
Salam

Tak že všichni co máte BTC prodávejte NA 100% to spadne je to v čárách na grafu , pokud to prodáte dnes TAK za 2 či 3 měsíce ( i když začnou vstupovat na trh významné korporace ) uděláte z jednoho BTC 2 a víc jak si nastavíte buy order nejlépe na 1 200 usd plno ovcí už tam čeká od začátku ledna tak do května tam jsme , jdeme vydělávat .Nejsme hlupáci proč mít 1 btc když kurva můžeme mít 2 a víc do 3 měsíců a pak poletíme na ten vysněný milion .

Salam
Host
Salam

Nejsměšnější na té předpovědi je že měsíc zpět sem tu četl článek či analýzu nebo co to bylo že BTC jak prolomí hranici 4 200 usd že se BTC vydá na hranici 5 500 či 5 800 ted nevím přesně a ted tu čtu o měsíc později nesmysl tipu že BTC jak se dostane na hranici 4 500 budou se vybírat zisky a pád bude na váš vysněný 1 200 usd .Už aby to bylo plno ovcí už tam čeká jak nadržení králíci .

Petr
Host
Petr

Salám moš v tym kapke viater. To je po našem nářečí. Znamená to že se moc neorientuješ. Trh je hladny po jakýchkoli pozitivních událostech a fork ethera je velmi pozitivní. Navíc což se malo kdy stava všichni mu tleskají. Což je podnět k nákupům ethereum už udělalo za poslední dva týdny 50% a myslím že ještě před forkem nebo během něj lizne 200usd. Což vykáže 100% zisk a ne že možná přijde ale tutově přijde korekce . Otázkou je jak bude velká a pokud a zda po vybrání zisku budou investoři chtít vejít ihned do pozice zpět či ho( ethereum)… Číst vice »

Salam
Host
Salam

Ale mě ETR nezajímá je chci říct to jaký je to sračkařský web , měsíc zpět byla analýza tipy BTC jak prolomí hranici 4 200 a něco tak další zastávka bude na hranici 5 800 ,uběhne měsíc a něco je tu napsaná sračka tipu v intervalu 4200 – 4500 $ se totiž nachází masivní rezistence a hranici 4 500 se budou vybírat zisky .To jen ukazuje jaký sračkoidní web to je , mě je celkem jedno kdy budou vybírat zisky klidně at to vyberou i na 4 000 usd a klidně at to vybírají na 500 usd BTC je mi… Číst vice »

Petr
Host
Petr

Salám chápu jak to myslíš ale je tu ale
Kryptomagazín nepíše jeden člověk a pod každým článkem je autor . A každý autor má na btc jiný názor. Kryptomagazínu jen tyto články publikuje . Což je věk u dobře že dává protichůdné články od různých autorů. Může si tak každý sám za sebe vytvořit svůj názor.