[PŘEHLED TRHU] A je to tady! Bitcoin se propadl na 6200 $ – Altcoiny krvácejí

0
(0)

Zprávy a souhrny

Dnešní ráno bylo poznamenáno masivním dumpem Bitcoinu a následně i všech altcoinů, který spustil jeden velký sell order. 35 milionů dolarů v BTC se během 17 minut dostalo do oběhu přes burzu Bitstamp a reakce na sebe nenechala dlouho čekat. Očividně jde o chabý pokus o manipulaci trhu. Cena Bitcoinu se momentálně pohybuje kolem 7400 $ a dále roste.

4h BTC/USD - Bitstamp
4h BTC/USD – Bitstamp

Je toto konec květnového hypu?

To momentálně není zcela jasné. V každém případě se stalo přesně to, co jsme očekávali. Cena Bitcoinu otestovala rezistenci v intervalu 6000–6500 $ a momentálně se od ní už docela slušně odrazila. Z dlouhodobého hlediska by tento incident na Bitcoin neměl mít vliv. Jde spíše o anomálii.

Aktuální cenu Bitcoinu naleznete zde.

Co na to altcoiny?

Většina altcoinů zareagovala výprodejem. Ethereum je už zase pod 250 $, Litecoin se propadl pod 85 $, XRP se obchoduje za 38,5 centů a Bcash za 360 $. Téměř všechny highcap coiny kromě Etherea jsou v dvouciferných červených číslech.

Sledovat kurzy všech kryptoměn a naše články můžete na stránce KMcap.eu

kmcap

Co teď dělat?

Toto je přesně důvod, proč je dobré mít nastavený stoploss. Pokud jste ho neměli, tak se už konečně NAUČTE, JAK SE TO DĚLÁ a začněte ho používat. Podobné incidenty se na trhu s kryptoměnami dějí relativně často, zvláště když je trh ve fázi bubliny, a je vhodné být na to připravený.

Vyplatí se teď nakoupit?

Je sporné, zda se teď vyplatí nakoupit. Počkejme si, jak trh zareaguje. Večer na Kryptomagazínu budeme publikovat analýzu od profesionálního obchodníka. Do té doby doporučujeme nedělat nic, případně vyčkávat. Trh je nyní příliš nestabilní na jakékoliv seriózní obchodování, a pokud jste nechytili dno, tak teď už je asi pozdě.

Pokud máte zájem o profi analýzy Bitcoinu a altcoinů (kde jsme mimochodem očekávali podobný propad, i když ne tak náhlý), tak sledujte stránky Trading11.com.

Co číst dál?

Legendární investor otočil a tvrdí, že Bitcoin má zářivou budoucnost. Ale proč?

Přeloženo ze slovenského originálu, který pro vás připravil Samuel.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

11 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
11 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: