[Práce] Hledá se kryptoměnový konzultant – Praha, full-time

0
(0)
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Jeden z našich partnerů by mohl třem z vás splnit přání. A tedy moci pracovat pro krypto firmu jako konzultant. Podívejte se co by to obnášelo, a zda je pro vás tato práce vhodná. Pokud ano, přejeme hodně štěstí.

Hledá se kryptoměnový konzultant

Pro novou pobočku s nádechem korporátu v centru Prahy hledáme 3 konzultanty v oblasti kryptoměn. Pokud se zajímáte o kryptoměny a pojmy Bitcoin, Blockchain, ETH, Litecoin vám nejsou cizí, a zároveň vás baví komunikace s lidmi, pak možná hledáme právě vás.

Náplň práce

V prvním měsíci pracovního poměru vás seznámíme s novým projektem a zaškolíme vás v práci s klientem, ale také se systémem společnosti.

Váš běžný den bude zahrnovat kontakt s klienty, kterým poradíte v oblasti kryptoměn a fungování kryptoměnových trhů.

V létě můžete s klienty sedět na terase, grilovat, aby se u nás cítili příjemně. Pro-klientský přístup je pro nás velmi důležitý.

Požadujeme

  • Znalost kryptoměn
  • Příjemné vystupování a komunikativnost
  • Obchodní duch
  • Flexibilita (směnný provoz – od 10 do 20 hodiny, dlouhý krátký týden)

Nabízíme

  • Stravenkovou kartu
  • MultiSport kartu
  • Podíl na zisku společnosti
  • Moderní pracoviště
  • Práci na HPP
  • Na začátek od nás dostanete také pár “coinů”

V případě zájmu zašlete co nejdříve váš životopis (ideálně i motivační dopis) na adresu: [email protected]

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img