Pompliano radí Facebooku: Zanechte Libru a rozvíjejte peněženku Calibra

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Odpolední zprávy] • Bitcoin se vzpamatoval a je opět nad 50 000 USD • Jack Dorsey spustil NFT horečku • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého víkendu v kryptosvětě. TRHY Kryptotrhy se během víkendu silně...

[Večerní souhrn článků] • Společnost MicroStrategy nakoupila opět BTC • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Profilový obrázek
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Jako první jsem na naše kryptoweby přinesl články z oblasti osobního rozvoje a o různých formách bohatství. Působím jako podpora týmu a nejednou jsem spolupracoval na zlepšení českého Kryptomagazínu, kde jste mé články mohli poprvé najít začátkem roku 2018. Jsem také zakladatelem webu KryptoHodler.
[speaker]

Anthony Pompliano navrhuje Facebooku, aby pustil Libru k vodě a zaměřil se na projekt kryptopeněženky Calibra na své soc. síti.

Pompliano ohledně Libry od Facebooku

Spoluzakladatel společnosti Morgan Creek Digital a bývalý produktový manažer na Facebooku Anthony Pompliano se objevil v diskuzi na CNBC. Hovořil o projektu kryptoměny – se zakládajícími členy eBay, PayPal, Visa, Mastercard, Stripe a Mercado Pago. Tito všichni se stáhli ze svazu Libra po neúnavném boji regulátorů a zákonodárců.

Pompliano navrhuje, aby sociální gigant vyzkoušel jinou taktiku. V podstatě Facebooku poradil, aby využil masivní uživatelské základny společnosti na tvorbu robustní distribuční sítě pro stávající kryptoměny. Podle něj by měli zanechat tučné touhy po vytvoření vlastní zbrusu nové kryptoměny a místo toho se zaměřit na peněženku Calibra.

Calibra

Vznik Libry dominoval všem médiím, protože je zřejmé, že proniknutí gigantu sociálních médií do říše digitálních aktiv bude mít nejzávažnější důsledky pro sektor blockchainu i pro globální finanční systém obecně.

Zatímco Libra je název plánovaného stablecoinu, který měl být podložen řadou světových měn při největším zastoupení USD, Calibra je peněženka. Právě tuto peněženku by měl Facebook podle Pomplinana upřednostnit. Tím by se mimo jiné také vyhnul problémům s regulátory. Pro Bitcoin a další kryptoměny by to bylo určitě zajímavé řešení, co myslíte?

Pompliano uděřil hřebík na hlavičku

Regulátoři Libru nechtějí schválit a hrozí partnerům, kteří se stahují jeden po druhém. Pompliano uvádí:

„Tady je nápad. Pokud by Facebook řekl: ‚Podívej, máme dva produkty. Existuje sdružení Libra, které je partou korporací, a máme Calibru‘ – což je digitální peněženka, kterou staví. ‚V podstatě odstoupíme od vytváření měny a chystáme se spustit tuto digitální peněženku a použít bitcoiny a kryptoměny, které již existují.‘ Myslím, že by to mohlo trochu změnit příběh.“

Závěr

Souhlasíte s návrhem Anthonyho Pompliana, aby se Facebook vykašlal na Libru a raději vytvořil robustní distribuční síť pro stávající kryptoměny vč. Bitcoinu?

Co číst dále?

15.10.19 Technická analýza XMR/USD – Trh s Monerem je přeprodaný, příjde brzy pohyb up?

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře