[Polední zprávy] • YouTube zahájil další kolo čistek na kryptovidea • Draper: změna paradigmatu vystřelí Bitcoin vzhůru • a další novinky

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Odpolední zprávy] • Trhy vyčkávají na rozhodnutí FEDu • Další žaloba na Ripple • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulých 24 hodin v kryptosvětě. TRHY Závěr posledního dvoudenního zasedání...

[Večerní souhrn článků] • Cardano může být brzy podporováno na Trezoru a Ledgeru • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Vítejte u našich pravidelných poledních zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během posledních 24 hodin v kryptosvětě.

Trhy

Tradiční finanční trhy se po oznámení o šíření koronaviru v Itálii prudce propadly a tentokrát došlo i k propadu cen Bitcoinu a altcoinů. Zároveň pokračuje karanténa mnoha milionů obyvatel v Číně a tím dochází k dalším výpadkům subdodávek. Bitcoin se nyní obchoduje těsně pod 9 600 USD, altcoiny dále padají. Pro další informace sledujte naše aktuální TA.

Aktuální ceny kryptoměn jsou k dispozici i na Kryptomagazinu – zde.

Naše NEJNOVĚJŠÍ analýzy a přehled nejzajímavějších coinů za včerejšek najdete zde: BCH/USD, Dow Jones/SP 500 a tady přehled dění na trzích za včerejší den.

Kryptoměny

Kryptoburzy, banky

Regulace, státní kryptoměny

Těžba

Draper: změna paradigmatu vystřelí Bitcoin vzhůru

Index Dow Jones v pondělí klesl o 1 031,61 bodů, což znamená o 3,56 %. Jedná se tak o 3. největší denní pokles ve 124leté historii společnosti Dow. Na tento pokles trhu americký investor Tim Draper zareagoval a odhalil, že před šesti opustil tradiční finanční trh. Partner společnosti Draper Associates uvádí, že většina Draperových aktiv je nyní v kryptoměnách.

“Bylo to pro mě docela vznešené a většinu svých aktiv jsem přesunul do Bitcoinu a dalších kryptoměn. Myslím si, že to je nyní bezpečné útočiště.”

Coincheck nabídne obchodování s Qtum, nabízí i půjčky Qtum

Kryptoburza Coincheck se sídlem v Asii v současné době době zajišťuje nákup, obchodování a prodej s jedenácti kryptoměnami. Dnes burza oznámila, že plánuje přidat do portfolia další kryptoměny. Již 12. března bude k dispozici pro obchodování kryptoměna Qtum (QTUM).

První vstřícná banka vůči kryptoměnám se otevře v USA

Americký stát Wyoming se chce stát lídrem země v oblasti blockchainu a kryptoměn. K tomu mu má dopomoci nová banka, která vznikla původně jako kryptoměnový projekt. Avanti Bank přichází s tím, že bude sloužit průmyslu digitálních aktiv. Kryptoměnová banka má za cíl zaplnit mezeru mezi tradičním bankovním systémem a nově rostoucím trendem kryptoměn.

YouTube zahájil další kolo čistek na kryptovidea

YouTube provedl další čistku kryptoměnového obsahu a penalizoval hrstku prominentních kryptoměnových tvůrců. O čistce ze strany YouTube informoval na svém Twitteru uživatel Ivan on Tech.

Menší těžaři se přesouvají z Číny do jiných zemí s levnější elektřinou

Málo osídlená a rozsáhlá území vytváří v zemích Střední Asie perfektní podmínky pro těžbu Bitcoinu, protože se zde nalézá levná elektřina a řídce osídlené oblasti. Těžaři tak hledají lepší alternativu v zemích, jako je třeba Kazachstán či Uzbekistán. Tyto státy nabízejí stále otevřenější politiku těžby a obchodování s kryptoměnami.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře