[Polední zprávy] • BitMEX přidává KYC pro své klienty • Chainlink předběhl BitcoinCash a je nyní 5. největší kryptoměna • a další novinky

0
soukromí
Zdroj: Pixabay.com

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během posledního dne v kryptosvětě. 

TRHY

Dominance Bitcoinu na trhu nadále klesá, i když se BTC zotavil ze svých poklesů a obchoduje za cca 11 750 USD. Je to především kvůli četným působivým alt pumpám, včetně Etherea, které nyní dosáhlo nad 400 USD. Ostatní altcoiny jsou také v zelené, včetně Ripple (4,5 %), Bitcoin Cash (3 %), BitcoinSV (3,3 %) a Litecoin (4 %). Chainlink vzrostl o 5,3 % a včera dosáhl dalšího nového rekordního maxima téměř 18,5 USD (na Binance). Tron se spojil s Waves, aby prosadil masové přijetí v sektoru DeFi. Výsledkem je, že jak nativní kryptoměny (TRX), tak (WAVES), vzrostly o 15 % a 40 %.

Naše NEJNOVĚJŠÍ technické analýzy najdete zde: BTC/USD – Trh s Bitcoinem není schopen jakkoliv postoupit, Drahé kovy – Bude stříbro pokračovat v expanzi?

Aktuální ceny kryptoměn můžete sledovat na KMC.

Kryptoměny

Největší těžební pool poslal 800 BTC na Binance

V Binance nyní skončilo 800 BTC z aktuálně největšího těžebního poolu Poolin, který je zodpovědný za lví podíl nově vytěžených BTC za posledních několik dní. „Očekávám malý pullback,“ komentoval Twitter CryptoQuant CEO Ki Young Ju.

Někteří tradeři se vsázejí, že ETH do konce roku dosáhne 1 000 USD

V prosinci 2020 a v březnu 2021 vyprší tento měsíc více než 3 370 kontraktů v hodnotě 1,3 milionu USD. Tyto obchody byly provedeny na burze derivátů Deribit. Ether se nyní pohybuje poblíž 420 USD, což představuje meziroční nárůst o více než 200 %. Působivá cenová rally a očekávání pro pokračující běh býků vedeného DeFi by mohla být hnací silou aktivity a někteří obchodníci tak očekávají, že ETH do konce roku dosáhne 1 000 USD.

Chainlink předběhl BitcoinCash a je nyní 5. největší kryptoměna

Digitální aktiva ChainLink (LINK) stále drží pevné 5. místo na Coinmarketcap. Před několika dny se LINK podařilo překonat Bitcoin SV (BSV) a Bitcoin Cash (BCH), aby se dostal na svou současnou pozici. Kromě toho LINK neustále nastavuje nové vysoké hodnoty, téměř každých 24 hodin. Včera LINK dosáhl nového historického maxima 18,35 USD.

Cardano chce zavést platby pomocí ADA na Shopify pro 500 000 online obchodů

Integrace Cardano (ADA) a Shopify, která by umožnila platby v kryptoměně ADA pro více než 500 000 internetových obchodů, je ve vývoji. Projekt, sponzorovaný sdružením SHOP, usiluje o vytvoření mostu mezi Cardano a eshopy, který umožní internetovým obchodům a zákazníkům vyměnit ADA za zboží s nulovými poplatky a provizemi.

Kryptoburzy, banky, firmy

BitMEX přidává KYC pro své klienty

BitMEX pro své uživatele představuje nový systém KYC. Uživatelé budou mít 6 měsíců na dokončení ověření identity od data spuštění. Toto rozhodnutí znamená posun k předpisům v tradičním finančním prostoru.

Peněženka Bitcoin.com zavádí podporu pro USDT

Během prvního červencového týdne přidala peněženka Bitcoin.com řadu nových funkcí, jako je členění portfolia a schopnost vyměňovat honestcoiny (USDH). S nejnovější aktualizací tento týden mohou uživatelé peněženky Bitcoin.com nyní ukládat do svých peněženek také stablecoin USDT.

4 z 5 top jihokorejských bank nyní nabízí kryptoslužby

Jihokorejské banky Woori a Shinhan právě oznámily svůj záměr zavést „kryptoslužby“. To znamená, že čtyři z pěti největších bank v zemi, které mají v majetku více než 1,2 bilionu dolarů, jsou nyní připraveny na zavedení kryptografických služeb. Cílem každé z bank je držet a spravovat kryptoměny pro klienty. Shinhan i Woori ohlásili své plány v přímé reakci na pozměněný zákon o zvláštních informacích o finančních transakcích, který změní právní předpisy týkající se krypto aktiv, který vstoupí v platnost příští rok.

Blockchain, tech

Japonské město používá blockchainovou aplikaci na řešení administrativních úkonů

Úřady ve městě Kaga City, které se nachází v japonské prefektuře Ishikawa, nyní podle tiskové zprávy ze dne 13. srpna 2020 využívají k řízení klíčových administrativních postupů města aplikaci s podporou blockchainu s názvem Local Government Form Electronic Application (LoGo).

Tip: Pokud jste dočetli až sem a naše články pro vás mají přínos, zvažte podporu našeho webu třeba prostřednictvím nákupu prověřených hardware peněženek Ledger nebo Trezor.

Můžete také využít náš referral, který Vám vrátí 10 % z poplatků na kryptoburze Binance.

 

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře