Pohled bývalého producenta Age of Empires na blockchainové hry a GameFi

3
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Herní matador a bývalý producent populární franšízy Age of Empires, Peter Bergstrom, v nedávném rozhovoru poskytl svůj pohled na budoucnost blockchainových her a GameFi.

Peter Bergstrom a blockchainové hry

Peter Bergstrom, bývalý producentem Age of Empires, ve svém nedávném rozhovoru pro zpravodajský portál Cointelegraph prozradil své názory a pohledy na rodící se segment blockchainových her a GameFi.

Bergstrom hovořil o tom, jaké výhody by mohla blockchainová technologie a GameFi přinést do herního průmyslu. Podle něj by blockchainové hry mohly řešit některé z problémů, které trápí tradiční herní průmysl, jako je nedostatek transparentnosti, nedostatek ochrany pro hráče a vysoké náklady na provoz a vývoj her.

GameFi je odvětví, které kombinuje prvky decentralizovaných financí s herním průmyslem. Podle něj by GameFi mohlo hráčům umožnit vydělávat peníze způsobem, který je zábavnější a zajímavější než tradiční způsoby vydělávání.

Na otázku, co je důležité pro masové přijetí blockchainových her, Bergstrom prohlásil, že úspěšnost herního byznysu tkví v neustálém objevování nových a odlišných herních zážitků, které brilantní herní designéři vytvářejí a bezproblémově začleňují do existujícího herního světa. Tento trend se pravděpodobně projeví i v případě her GameFi Web3.

Diskuzi uzavřel Bergstrom důrazem na to, že v roce 2023 se hraní stane největší spotřebitelskou aplikací blockchainu, a to bez jakýchkoli výjimek. Tento názor zdůraznil s ohledem na velikost celkového herního trhu a současný rychlý růst.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 25 555 USD dle KMC.

Závěr

Co si o budoucnosti blockchainového hraní myslíte vy? Hráli jste nějakou takovou hru? Podělte se s námi do komentářů nebo přijďte na naše sociální sítě. Na celý rozhovor se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Jsme nově také na sociální síti LinkedIn. Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete další zajímavý obsah. Máme také Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream. Podporu nám můžete vyjádřit skrze Patreon ZDE.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img