Platit Visa kartou nabitou kryptoměnami je jednoduché – nyní to jde i se Stellarem

6
wirex-stellar

Peněženka Wirex, vám dovolí kryptoměny nejen ukládat, ale také je pomocí Visa karty utrácet. Je to velmi jednoduché a směna z fiatu na krypto je dokonce zdarma. Nyní tato společnost navázala spolupráci se Stellarem.

Wirex má licenci vydanou britským úřadem Financial Conduct Authority (FCA) a momentálně v ní můžete spravovat celkem devět kryptoměn/tokenů. Dle nového oznámení budou nyní uživatelé moci také ukládat a utrácet své XLM tokeny.

Společnost Wirex rovněž oznámila, že plánuje spustit 26 stablecoinů, jejichž kurz bude odpovídat Dolaru, Euru, Libře a dalším. Wirex poukazuje na to, že v současné době je většina firem vázána na americký dolar a doufají tedy, že větší rozmanitost umožní „rychlé zasílání peněz po celém světě bez potřeby místních poskytovatelů likvidity.“

stellar wirex

Přidáním tokenu XLM to však nejspíše nekončí, vypadá to, že obě firmy chtějí touto spoluprací dosáhnout více. Doufejme tedy, že se jim povede vymyslet další produkty, které pomohou k adopci kryptoměn. Momentálně je totiž jejich použití pro běžné uživatele stále dost složité.

wirex tokeny kryptomeny

 

 

 

 

 

Tato peněženka nyní podporuje:

  1. BTC
  2. ETH
  3. LTC
  4. XRP
  5. Waves
  6. WLO
  7. Dai
  8. Nano
  9. Stellar

Co Wirex umí a k čemu je určen

Pokud si to shrneme, jedná se o prověřenou a legitimní kryptoměnovou peněženku, která vám dovolí nejen krypto ukládat, ale rovnou ho v aplikaci směňovat za klasické měny. A to nejen třeba eura, ale dokonce i české koruny. Dále zde lze kryptoměny nakupovat a v neposlední řadě, si můžete k tomuto účtu zažádat o Visa kartu. Nepleťte si to ale s Trezorem, na úschovu několika set tisíc nebo miliónů jsou jiná řešení. Toto je peněženka, kde by měly být kryptoměny či peníze, které máte prostě po ruce na nějaké ty běžné transakce.

Závěr

Peněženka vypadá skvěle, je to konkurent Revolutu, který se mi možná libí ještě o něco více. Registrovat se můžete ZDE, je to velmi rychlé a intuitivní. Požádal jsem také o svou Wirex Visa kartu, brzy se tedy můžete těšit na recenzi. Wirex vás také odměňuje pomocí cashbacku, když utrácíte. A v neposlední řadě vás obdaruje několika dolary v BTC, pokud ji doporučíte třeba přátelům, kteří ji začnou reálně používat. Určitě tedy stojí za vyzkoušení. Pokud s Wirexem nebo jejich kartou máte zkušenosti, podělte se o ně dole v komentářích. Nejen my, ale i naši čtenáři vám za to budeme vděční.

Co číst dále?

[PŘEHLED TRHU] Bitcoin stagnuje a altcoiny padají – Proč je to tak?

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře