PDF kniha o fungování BTC v češtině a zdarma – tohle musí vidět každý, jdeme šířit osvětu!

0
vynalez-jmenem-bitcoin

Perfektní kniha, kterou by si měl přečíst každý krypto fanoušek. A zároveň perfektní nástroj pro krypto osvětu. Tuto PDF knihu totiž pochopí i nepolíbení a to vcelku rychle.

Vynález jménem Bitcoin v PDF a zdarma

Kluci z firmy Braiins, si dali tu práci a nechali přeložit opravdu skvělý kousek od světoznámého Yana Pritzkera. Co je na tom opravu nej, že knihu zpřístupnili zdarma v PDF verzi.

Pojďme si tedy všichni knihu stáhnout, přímý odkaz na PDF kniha zdarma zde, opravdu stojí za to!

Proč to kluci z Braiins vydali zdarma? Je to jednoduché, chtěli pomoct komunitě a zároveň s vydáním knihy oznámili, že hledají Rust vývojáře, takže jim kniha otevřela cestu ke komunikaci směrem k vývojářům i veřejnosti. Chcete jim pomoct? Dejte někomu tip nebo pokud umíte programovat sami, zkuste to, odkaz zde.

Naše iniciativa – osvěta

Pojďme tento článek s odkazem na knihu sdílet čí zaslat každému, kdo si myslíte, že neví o BTC dostatek informací nebo by mu mohla pomoci. Takže ideální pro kamarády, rodiče, vaše blízké a business nebo tech lidi. Matadoři si mohou oprášit základy fungování, věřte, že vás kniha něco naučí.

Díky všem, kteří se s námi do sdílení zapojí, vaši známí vám za to jistě dříve nebo později poděkují. Je to krok, kterým přispějete do naší krypto komunity!

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře