PDF kniha o fungování BTC v češtině a zdarma – tohle musí vidět každý, jdeme šířit osvětu!

4.3
(13)
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Perfektní kniha, kterou by si měl přečíst každý krypto fanoušek. A zároveň perfektní nástroj pro krypto osvětu. Tuto PDF knihu totiž pochopí i nepolíbení a to vcelku rychle.

Vynález jménem Bitcoin v PDF a zdarma

Kluci z firmy Braiins, si dali tu práci a nechali přeložit opravdu skvělý kousek od světoznámého Yana Pritzkera. Co je na tom opravu nej, že knihu zpřístupnili zdarma v PDF verzi.

Pojďme si tedy všichni knihu stáhnout, přímý odkaz na PDF kniha zdarma zde, opravdu stojí za to!

Proč to kluci z Braiins vydali zdarma? Je to jednoduché, chtěli pomoct komunitě a zároveň s vydáním knihy oznámili, že hledají Rust vývojáře, takže jim kniha otevřela cestu ke komunikaci směrem k vývojářům i veřejnosti. Chcete jim pomoct? Dejte někomu tip nebo pokud umíte programovat sami, zkuste to, odkaz zde.

Naše iniciativa – osvěta

Pojďme tento článek s odkazem na knihu sdílet čí zaslat každému, kdo si myslíte, že neví o BTC dostatek informací nebo by mu mohla pomoci. Takže ideální pro kamarády, rodiče, vaše blízké a business nebo tech lidi. Matadoři si mohou oprášit základy fungování, věřte, že vás kniha něco naučí.

Díky všem, kteří se s námi do sdílení zapojí, vaši známí vám za to jistě dříve nebo později poděkují. Je to krok, kterým přispějete do naší krypto komunity!

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.3 / 5. Počet hlasujících 13

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img