Ordinals může být přínosem pro bitcoinovou síť

4
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Nezávislý vývojář Udi Wertheimer v nedávném rozhovoru prohlásil, že stále rostoucí popularita nezaměnitelných tokenů nebo Ordinals mohou pozitivně ovlivnit bezpečnost bitcoinové sítě. Co dalšího prohlásil Udi Wertheimer v rozhovoru?

Ordinals přínosem pro bitcoinovou síť

Světem kryptoměn poslední dobou hýbe téma Ordinals. Tato digitální aktiva, která mohou být zapsána v bitcoinové síti se tak stávají do popředí. V posledních týdnech došlo k prudkému nárůstu počtu nově vytvořených Ordinals, což vedlo k výraznému nárůstu transakčních poplatků a průměrné velikosti bloku na bitcoinovém blockchainu.

V nedávném rozhovoru pro zpravodajský portál Cointelegraph prohlásil nezávislý vývojář Udi Wertheimer, že Ordinals může mít pozitivní dopad na bezpečnost bitcoinové sítě. Udi Wertheimer v rozhovoru pro Cointelegraph prohlásil:

Vzhledem k tomu, že blokový prostor je vzácný a protože existuje poptávka po věcech, jako jsou nápisy, existuje velká naděje, že získáme dostatek lidí, kteří budou chtít platit poplatky, aby byla bitcoinová síť zabezpečena.

Wertheimer uvedl, že nezaměnitelné tokeny mohou přispět ke zvýšení zájmu o bitcoin a jiné kryptoměny mezi širší veřejností. Podle něj mohou být Ordinals přitažlivou možností pro investory, kteří se zajímají o umělecká díla nebo jiné sběratelské předměty.

Nezávislý vývojář dále zdůraznil, že Ordinals nabízejí novou možnost využití, jak zkomercializovat stavbu bitcoinu a dosáhnout zisku. Tímto způsobem mohou nezaměnitelné tokeny pomoci s popularizací kryptoměn a jejich přijetím širší veřejností.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 24 830 USD dle KMC.

Závěr

Co si o NFT myslíte vy? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na naše sociální sítě. Na celý rozhovor s vývojářem Udi Wertheimerem pro Cointelegraph se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Jsme nově také na sociální síti LinkedIn. Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete další zajímavý obsah. Máme také Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream. Podporu nám můžete vyjádřit skrze Patreon ZDE.

Zdroje:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img