[Oficiálně] Značka kryptomagazin končí – měníme se na kryptomag.cz a nastanou velké změny!

0
(0)
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Již od roku 2017 vám přinášíme zpravodajství ze světa kryptoměn. Děkujeme, že jste jej denně navštěvovali, komentovali a pomáhali nám se posouvat dále. Z kryptomagazinu se tak stal největší web o kryptoměnách v Česku a na Slovensku.

Není to konec, ale začátek

Nastal však okamžik, kdy se cesty zakladatelů rozcházejí. Za poslední měsíc jsme prošli rozdělením, kde si Samuel Slavkovský ponechal slovenskou verzi kryptomagazinu a tradingový portál. Já (Dariusz Matuszyński) jsem si ponechal pouze kryptomagazin.cz, kterému bych chtěl věnovat veškerou pozornost i čas.

Díky rozdělení můžeme každý pokračovat ve své vlastní vizi. Kryptomagazin.cz se chce zaměřit hlavně na základy, potřebné pro růst české a slovenské kryptokomunity (viz níže).

TIP: Chcete se stát redaktorem? Máte možnost. Nově hledáme i zástupce šéfredaktora na odpoledne (part-time). Určitě se ozvěte 🙂

Směřování do budoucna

Naším hlavním cílem je:

  • profesionalizace celého magazínu
  • zachování a rozšiřování článků pro začátečníky
  • poskytování špičkových informací pro pokročilé
  • celkové zvyšování povědomí a šíření informací mezi veřejnost

Chtěli bychom se více věnovat dění na místní scéně. Máme za to, že zahraniční zprávy jsou zcela jistě zajímavé, ale dění na české scéně je to, co nás může všechny sjednotit a posunout dále. Proto také kryptomagazin.cz ohlásil mediální partnerství s Paralelní Polis. Je to totiž první krok, který nám pomůže výše zmíněného cíle dosáhnout.

Na co se můžete těšit?

V plánu jsou další formáty jako videa, rozhovory, akce pro veřejnost… pokud máte vlastní námět, co vám chybí nebo jaké informace byste rádi četli/slyšeli/viděli, ozvěte se nám (v komentáři pod článek, na FB do diskuze…). Bez vás a vašich reakcí, komentářů a podnětů se neobejdeme.

Co třeba kryptokavárna i u vás? Které město bychom měli navštívit spolu s mobilní kavárnou Paralení Polis?

decentruck

Máme i další plány jak zvýšit kvalitu informací, zcela jistě se tak brzy staneme jedničkou nejen v návštěvnosti, ale také ve stmelování komunity, pořádání kryptoakcí a dalších zásadních činností pro rozvoj kryptoměn v České republice. Rádi bychom vám toho sdělili více, ale chceme vás překvapit. Ale zcela jistě se můžete těšit na pozitivní změny 🙂

Nově jako kryptomag.cz (sk)

Protože se chceme se znovu zaměřit i na Slovensko, dojde k rebrandingu. Stávající web kryptomagazin.cz bude převeden a novou doménu kryptomag.cz a zároveň vznikne jeho slovenský bratr na kryptomag.sk.

Je to hlavně o vás

Uvědomujeme si, že vy jste ti, kteří tvoří kryptokomunitu a kteří dáváte našemu českému kryptomagazinu život. Budeme se tedy snažit udělat vše pro to, abychom vám přinášeli ten nejlepší obsah a posunuli se o několik mílových kroků vpřed.

Děkujeme všem našim čtenářům. Pokud nám chcete pomoci s rozvojem našich plánů, podpořte nás sdílením našich článků na sociálních sítích.

Pokud byste se rozhodli kryptomagazin.cz (budoucí kryptomag.cz) v těchto chvílích podpořit finančně, můžete tak udělat na následující BTC adrese: 1M5Xx3aE22QSAUUjKzNQQBGfdhCJbmvaVj

BTC QR kód:

btc

Případné dary použijeme na zaplacení videí, kvalitních článků od externích autorů a rozšíření stávající redakce!

Ty z vás, kteří by nás chtěli podpořit kvalitními a náročnějšími články, případně jinou formou, poprosím o kontaktováni na mém FB.

Co můžeme zlepšit, tipy, rady – to vše prosím napište do komentářů. Děkujeme vám všem!

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Karel

dobrá volba – neboť času je málo a voda stoupá

spot_img