Nyní je nejlepší čás pro nákup altcoinů od roku 2017

4
bitcoin-videt-lupa

Kryptotrh je často srovnáván s horskou dráhou plnou emocí. Můžeme říci, že tato metafora je zcela na místě. V současné době jsou však ceny altcoinů napříč celým trhem velmi přívětivé k investování. Pojďme se tedy podívat na některé projekty, jež k investování lákají.

Ethereum 2.0.

Ethereum neboli ETH je klasickým projektem s množstvím potenciálu. Aktuálně se připravuje nová aktualizace blockchainu s názvem Ethereum 2.0. neboli Serenity. Jakmile bude tato aktualizace na světě, dojde k drastickému poklesu prodejního tlaku. Validátoři budou mít jedinou možnost, jak se podílet na tvorbě nových bloků pro řetězec zvaný Beacon, a to vložit 32 ETH do vkladného kontraktu na Ethereum 1.0.

Ceny pro vstup k investování do této kryptoměny by měly být výhodné při rozmezí 150 – 170 USD.

Binance Coin

Binance Coin (BNB) je dalším favoritem na trhu, který má v současné době masivní korekci. Investování do BNB  může vypadat riskantněji než do většiny zcela decentralizovaných digitálních aktiv, a to v důsledku úzkých vazeb s burzou Binance.

V roce 2018 však BNB prokázalo svou sílu, když dokázalo růst, zatímco se zbytek marketu propadal. Dobrá spekulativní cena pro nákup tohoto aktiva by měla odpovídat hodnotě 22 – 24 USD.

Cardano

Cardano nebo ADA je na trhu oblíbeným aktivem. V současné době se obchoduje za 0,05 dolarů za minci. To je jen 2 centy nad cenou v ICO. Důvodem, proč je Cardano na tomto seznamu, je také důležitý nadcházející vývoj, který má být zahájen koncem roku 2019.

Tento update s názvem Shelly by měl poprvé umožnit navázání spojení v síti. Podobně jako v případě ETH to pravděpodobně způsobí krátkodobý nárůst poptávky což bezpochyby drasticky nafoukne cenu.

Spekulativně by se tato mince mohla přiblížit až k hodnotě ICO ve výši 0,03 USD a investoři by tak následně mohli získat masivní zisky.

Volba lidí: Monero

Monero neboli XMR je soukromou a nevystopovatelnou open-source kryptoměnou. Tento projekt odolal mnoha tržním cyklům a jeho blockchain je jedním z nejpoužívanějších na trhu, jelikož je využíván především k anonymním transakcím. Monero je na tomto seznamu především proto, že je dle redditu volbou lidí.

U Monera by mohla být signalizující cena pro nákup 58 – 65 USD.

Závěr

Pokud jste v našem seznamu nenašli svou oblíbenou kryptoměnu, nezoufejte. Jak je již známo, celý trh je převážně agregovaný. Dokonce i Bitcoin by se mohl vrátit až na 6.000 dolarů, kde byla poslední rezistence před dosažením hranice 10.000 USD.

Disclaimer: Tento článek nepovažujte za finanční radu nebo nabádání k zakoupení kryptoměn. Pokud se rozhodnete investovat do kterékoliv z kryptoměn, mějte na paměti, že je z vaší strany nezbytné důkladné vyhodnocení trhu. A před každou investicí je potřeba zvážit všechna rizika, které obchodování na ktryptotrhu přináší.

4
Komentujte

avatar
1 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
evženLukas Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Lukas
Host
Lukas

Ceny pro vstup k investování do této kryptoměny by měly být výhodné při rozmezí 150 – 170 USD.

coze??? Ale ted takova cena ani pri soucasnem propadu neni a nebyla, tak kde jste to vzali, leda ze by prisel jeste vetsi propad nez v techto dnech

evžen
Host
evžen

Ano. Přijde .

Lukas
Host
Lukas

ale ted to tak momentalne nevypada, ze by prisel ten propad, tohle spis vypada opet na delsi UP

evžen
Host
evžen

Btc 7250 Usd