Nový Learn-to-earn projekt 99Bitcoins pokořil ve svém  předprodeji milník  2 miliony dolarů – Vyplatí se do této kryptoměny investovat?

1.8
(4)
Reklama
Reklama
Tento článek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o článek redakce kryptomagazin. Nejedná se o investiční doporučení.

Nový token 99Bitcoins (99BTC) pokračuje ve svém silném výkonu v předprodejní kampani, přičemž stále více youtuberů jej považuje za jednu z nejlepších kryptoměn k nákupu. Projekt k dnešnímu dni ve své probíhající počáteční nabídce coinů (ICO) získal již více než 2 miliony dolarů, což signalizuje značný zájem o jeho utilitu learn-to-earn. Cena tokenů 99BTC aktuálně činí 0,00108 USD, což řadě obchodníků stále připadá jako výhodná cena vzhledem k vysokému růstovému potenciálu.

*Reklamní článek

Co je 99Bitcoins? 

99Bitcoins patří mezi přední vzdělávací platformy o kryptoměnách a blockchainu. Je zdrojem informací pro začátečníky i zkušené obchodníky již více než deset let. Platforma byla založena v roce 2013, ještě před spuštěním kryptoměny ethereum. Nabízí velké množství vzdělávacích zdrojů, od „Co je bitcoin?“ a „Jak koupit dogecoin?“ až po alfa obchodní signály pro profesionální obchodníky.

Není náhodou, že platforma 99Bitcoins má téměř 3 miliony odběratelů newsletterů a dalších 700 000 odběratelů na svém YouTube kanálu. Vzhledem k probíhajícímu býčímu trhu s kryptoměnami se společnost rozhodla spustit svůj vlastní learn-to-earn token s názvem 99BTC. Tato zpráva vyvolala velký rozruch na sociálních sítích, přičemž i zkušený obchodník Michael Wrubel, který má na YouTube přes 300 000 odběratelů, o projektu hovořil s nadšením.

Token je navržen tak, aby odměňoval účastníky učebních plánů, nabízel širokou škálu výhod a pasivní příjem svým držitelům.

Odměny pro držitele 99BTC – Staking, Airdrop a další

Mnozí obchodníci jsou velmi optimističtí ohledně potenciálu 99Bitcoins, zejména díky jeho learn-to-earn utilitě. Youtuber Crypto Boy dokonce naznačil možnost 100násobného zhodnocení.

Jednoduše řečeno, program learn-to-earn nabízí svým 3 milionům odběratelů značné finanční pobídky k nákupu a držení tokenu 99BTC. Pokud by se i jen polovina komunity, bez nových uživatelů, rozhodla tento coin koupit, mohl by se stát jedním z nejvýkonnějších tokenů na probíhajícím býčím trhu.

99BTC skutečně nabízí významné odměny pro držitele tokenů. Například získají přístup k exkluzivním vzdělávacím kurzům, budou dostávat obchodní signály a strategie, což by mohlo být zlomovým faktorem na býčím trhu. Držitelé se také mohou stát členy VIP skupin a získat mentoring, alfa tipy na nové kryptoměny a obchodní nastavení s vysokým potenciálem.

99Bitcoins také spustil vlastní stakingový protokol, který v současnosti nabízí pasivní příjem s ročním procentním výnosem (APY) přes 780 % 

Také byla spuštěna airdropová kampaň. 99 šťastných vítězů vyhraje celkem 99 999 USD, a to nejen v tokenech 99BTC, ale i v bitcoinu. Jen si představte, že vyhrajete přes 1000 USD v BTC těsně před začátkem super cyklu bitcoinu.

Fundamenty 99BTC – Design, tokenomika a audit 

Kromě lukrativních odměn má 99BTC silné fundamenty, což zvyšuje optimismus investorů. 99BTC v současnosti používá design ERC-20, což umožňuje maximální adopci během probíhajícího předprodeje. Brzy však bude převeden na token BRC-20 pomocí protokolu Ordinals. Tokeny BRC-20 jsou během tohoto býčího trhu velmi žádané a 99Bitcoins by se díky svým kvalitám mohl stát jedním z nejlepších tokenů v tomto sektoru.

99BTC také přijal komunitně zaměřenou tokenomiku, bez oddělené alokace pro vývojářský tým nebo jakéhokoli soukromého prodeje. 10,5 % tokenů je vyhrazeno pro předprodej, zatímco na staking a komunitní odměny je určeno 14 % a 17 % z celkové nabídky. 23 % tokenů bude sloužit pro marketingové aktivity projektu a dalších 27,5 % podpoří vývoj projektu. Zbylých 8 % nabídky bude přiděleno na likviditu tokenu po jeho uvedení na burzy.

Aby se předešlo jakýmkoli bezpečnostním obavám, byl smart kontrakt 99BTC auditován. Auditní zpráva od společnosti SolidProof je zveřejněna na webových stránkách 99Bitcoins, stejně jako jeho whitepaper. Pokud patříte mezi zainteresované investory, doporučujeme sledovat účty projektu na X a Telegramu, aby vám neunikly nejnovější aktualizace.

*Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 1.8 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

spot_img