Novogratz se podělil o to, jak by mělo vypadat ideální investiční portfolio

4.8
(5)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Mike Novogratz, zakladatel a generální ředitel společnosti Galaxy Digital, během nedávného rozhovoru představil svou vizi ideálního investičního portfolia pro mladé a odvážné investory.

Mike Novogratz a ideální investiční portfolio pro mladé

Mike Novogratz, zakladatel a generální ředitel společnosti Galaxy Digital, sdílel své názory na ideální investiční portfolio pro mladé, riskantní investory v rozhovoru pro Bloomberg Wealth. Jeho návrh byl vcelku pestrý a zahrnoval akcie čínského kolosu Alibaba, drahé kovy jako stříbro a zlato, a kryptoměny Bitcoin a Ethereum. Novogratz v rozhovoru pro zpravodajský portál Bloomberg Wealth prohlásil:

Kdybych byl mladý a měl vysokou toleranci k riziku, vsadil bych na akcie Alibaba. Investoval bych do stříbra, zlata, Bitcoinu a Ethereumu. To by tvořilo základ mého portfolia.

Pro ty, kteří preferují konzervativnější přístup, zakladatel Galaxy Digital doporučil alokovat pouze 30 % portfolia do výše uvedených aktiv a zbytek, tedy 70 %, investovat do dluhopisů a možná i indexových fondů.

Novogratzův optimistický pohled na největší kryptoměnu světa získal další podporu, když se dozvěděl, že BlackRock, světový lídr v oblasti správy aktiv, podal v červnu žádost o zřízení bitcoinového burzovně obchodovaného fondu ETF.

Podle Novogratze je zájem BlackRocku o Bitcoin součástí širšího trendu adopce kryptoměny ve světě. Tento trend by mohl vést k novým rekordům v ceně bitcoinu, zejména pokud by Federální rezervní systém (Fed) začal snižovat úrokové sazby, jak uvedl Mike Novogratz během rozhovoru.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 29 313 USD dle KMC, cena ETH se pohybuje okolo 1 862 USD.

Závěr

Co si o investičním portfolio podle Michaela Novogratze myslíte vy? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na naše sociální sítě. Nezapomeňte se také přidat na náš oficiální Discord server KRYPTOMAGAZIN CZ pro více informací. Další informace o vývoji ceny kryptoměn naleznete v našich pravidelných technických analýzách a streamech.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.8 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img