Nově spuštěná burza XCOEX chce zaútočit na masy

0
xcoex

Jednou z aktuálních událostí dnešních dnů je spuštění burzy XCOEX. Tato burza si dává za úkol přilákat nové zákazníky a to zejména ty, kteří se chtějí stát takzvanými „Hodlery“. Burza je však zaměřena nejen na nováčky, ale i na zkušené kryptonadšence. Společnost XCOEX plánuje svým jednoduchým uživatelským prostředím získat co největší počet uživatelů a dosáhnout tak významné pozici na trhu.

Disclaimer: Tento článek sponzorovala společnost XCOEX

XCOEX – uživatelsky jednoduchá burza, která je určena masám

Jednoduchá, bezpečná s individuálním přístupem ke každému uživateli, tak přesně taková je burza XCOEX. Hlavním znakem burzy je zejména jednoduchost. V praxi to znamená, že i nováček dosud kryptoměnami nepolíbený, si jednoduše zakoupí například svůj první Bitcoin.

Registrace na XCOEX je velmi jednoduchá a zabere jen pár vteřin. Vše co k ní potřebujete je zadat emailovou adresu a heslo. Následně si může uživatel okamžitě (v reálném čase) zakoupit požadovaný objem jedné z nabízených kryptoměn. Aktuálně jsou v nabídce tyto kryptoměny: Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ripple a Litecoin.

Po verifikaci uživatelské identity ve smyslu KYC, která nezabere více než 5 minut, může uživatel převést prostředky na své burzovní konto. Převod lze provést dvěma způsoby: standardním bankovním převodem, přičemž poplatek za převod je 1 % z převáděné částky nebo pomocí karet VISA a Mastercard. V případě převodu prostředků pomocí těchto karet je účtován poplatek ve výši 2,99 % při vkladu a 1,2 % při výběru prostředků zpět na bankovní účet.

XCOEX – burza pro každého

Jak už víte z úvodu článku, burza chce být vstřícnou jako vůči nováčkům, tak i vůči zkušeným uživatelům. Cestou k tomuto cíli je i vysoký bezpečnostní standard, který zaručuje už povinné dvoufaktorové ověřování při přihlášení. Bezpečnost je zajištěna také pomocí třetí strany, která spravuje úložiště s prostředky uloženými na cold wallet peněženkách.

XCOEX soustřeďuje všechna potřebná řešení v jednom

Pro XCOEX burzu je primární zabezpečovat všechny potřeby související s kryptoměnami v jednom balíčku. Proto burza nabízí koupi kryptoměn, jejich prodej a uchovávání na jednom místě prostřednictvím peněženky, která je zdarma dostupná pro všechny uživatele. Služby této burzy mohou uživatelé jednoduše využívat prostřednictvím svých počítačů či smartphonů. Pro uživatele mobilních platforem iOS a Android je aplikace dostupná na App Store či Google Play.


„Pokud jde o kryptoměny a digitální obchodování, složitost nástrojů je jedním z hlavních problémů pro nováčky, kteří soustřeďují své úsilí na pochopení fungování trhů. To je důvod, proč jsme vytvořili XCOEX – nejjednodušší burzovní platformu pro všechny, která nabízí vše, co od ní může moderní uživatel vyžadovat, protože jednoduchost pro nás znamená nový trend v oblasti kryptoměn. „


XCOEX COO Alex Altgauzen

XCOEX podpora

XCOEX dosud vybudovala silnou komunitu, která neustále roste. Díky online správcům chatu je vám vždy k dispozici potřebné poradenství. Online podpora je k dispozici 24 hodin denně a 7 dní v týdnu, přičemž burza zaručuje odezvu operátora podpory nejpozději do pěti minut. V blízké době burza plánuje i spuštění online podpory prostřednictvím Telegramu.

Burza XCOEX také spustila affiliate program, který nabízí nejlepší konverzní ceny a zároveň umožňuje partnerům profitovat ze zvyšování povědomí o značce XCOEX. Technologie společnosti poskytují partnerským společnostem prvotřídní systém monitorování využití registrací prostřednictvím doporučení, počty kliknutí a celkového objemu provozu díky doporučením ze strany partnerů. V případě, že máte zájem o spolupráci s burzou XCOEX, zašlete e-mail na adresu [email protected].

XCOEX: Mezinárodní tým složený z matematiků, profesionálních obchodníků, programátorů a UX a UI designových expertů. Tým XCOEX stále pracuje na nových řešeních, takže uživatelé jsou neustále překvapováni novými ohromujícími uživatelskými vylepšeními. Burza XCOEX poskytuje rychlé a bezpečné produkty na nejvyšší úrovni.
Kontakt pro média: Anna Menshenina nebo navštivte webovou stránku burzy zde.

Co číst dále?

[NÁVOD] Jednoduchá obchodní strategie pro začátečníky, u které nemůžete prodělat

 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na