Nick Evdokimov oznámil definitivní odchod ze společnosti ICOBox

0
Nick Evdokimov

Zakladatel společnosti ICOBox Nick Evdokimov oficiálně potvrdil svůj odchod z managementu a vedení společnosti. Jedním z hlavních důvodů odchodu má být velké vytížení Nicka, který chce soustředit svou energii na vlastní projekty. Rozhodl se však ponechat si svůj podíl ve společnosti, který mu náleží.

Přetížení Nicka Evdokimova skončilo odchodem z ICOBoxu

„Kvůli velkému množství projektů jsem se nedokázal už tolik věnovat společnosti ICOBox. Tato situace trvá již od konce roku 2017, a proto jsem se rozhodl toto své rozhodnutí oznámit veřejně a informovat lidi podporujících tento projekt, že nadešel můj konec. Chtěl jsem tak předejít jakýmkoli drbům. Ujišťuji však všechny, že můj odchod nijak neovlivní chod společnosti. Tým bude určitě pokračovat ve své skvělé práci tak jako dosud, aby naplnil sliby, které byly dány našim klientům. „

Podpora ze strany spoluzakladatelů

Tak znělo oficiální vyjádření Nicka Evdokimova. Po jeho odchodu budou mít na starosti ICOBox jeho spoluzakladatelé Anar Babaev, který má pečovat o trh v Rusku a Daria Generalova, jejímž hlavním úkolem je starat se o mezinárodní development.

„Toto rozhodnutí nebylo pro Nicka vůbec snadné, ale jsme si dobře vědomi, v jaké situaci se nachází. Je velmi nepravděpodobné, že jako podnikatel zůstane pouze v jednom projektu. Proto bylo celkem jasné, že se pokusí najít nové projekty. A tak se i stalo. Pro Nicka je to velký krok, ale i takoví lidé jako je zakladatel Tesly Elon Musk nebo Uberu Travis Kalanick museli podobný krok udělat. Jsme si jisti, že bude velmi úspěšný nejen v těchto projektech, ale ve všech, ke kterým se v budoucnu dostane. „

Tak zněla slova spoluzakladatelky ICOBoxu Darie Generalové. Nick Evdokimov založil ICOBox v roce 2017 a pouze méně než rok stačilo společnosti k tomu, aby se z neznámého startupu stala největším zprostředkovatelem služeb v oblasti ICO projektů.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na