Nárůst velrybích transakcí o 197 % na Shiba Inu

2.8
(5)
Michaela Nocarová
Michaela Nocarová
Už od mala mě táhla technika a sci-fi. Studium IT mě dotáhlo až do světa kryptoměn, kde se pohybuji od roku 2014. Od té doby jsem se toho naučila již mnoho. A stále se mám co učit. Nejvíc mě na nich fascinuje, že spojují tolik světů dohromady a možnost svobodné volby. Bez hranic.

Počet velkých transakcí Shiba Inu velryb se za posledních 24 hodin zvýšil o 197 %.

Nárůst o 197 %

Podle IntoTheBlock (analytické on-chain služby) jsou velké transakce definovány jako ty, které přesahují 100 000 USD. Podle tohoto zdroje blockchain dat došlo v předchozím dni k velkým transakcím v hodnotě 12,54 milionu dolarů, což představuje nárůst o 197 %.

Výrazný nárůst tohoto celkového počtu by mohl být důsledkem nákupu nebo prodeje velryb. Velké transakce totiž často poskytují přehled o on-chain chování velryb.

Cena akcie Shiba Inu se po obchodování na minimu 0,0000077 USD dne 26. července odrazila ode dna. V posledních 24 hodinách SHIB mírně vzrostl na 0,00000788 USD poté, co v době zveřejnění dosáhl intradenních maxim na úrovni 0,00000794 USD.

Podle údajů IntoTheBlock se čisté toky velkých transakcí, které ukazují na změny v pozicích velryb a investorů, za poslední týden zvýšily o 326 %. Prudké nárůsty čistých toků lze považovat za akumulace ze strany velkých držitelů nebo velryb. Předtím trh obchodoval na nižší úrovni, protože obchodníci očekávali rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách, které bylo zveřejněno ve středu.

SHIB vítá nový vývoj

Komunita Shiba Inu přivítala další milník, neboť byl spuštěn beta Shibarium bridge, který umožňuje veřejnosti jej testovat a hlásit případné zjištěné problémy či chyby.

Shibarium bridge je cross-chain protokol, který umožňuje uživatelům převádět aktiva ze sítě ETH do sítě Shibarium. Umožňuje také vkládat a vybírat aktiva mezi sítěmi.

Myslíte si, že bude nárůst pokračovat, nebo se ustálí? Dejte nám vědět do komentářů.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 2.8 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

Zdroju.today
Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img