Netflix pravděpodobně nepodpoří kryptoměnové reklamy před filmy a seriály

5
(1)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Americká streamovací platforma Netflix by podle australského deníku nemusela podporovat kryptoměnové reklamy před filmy a seriály. Nová služba by měla přijít do konce letošního roku. 

Netflix nebude podporovat kryptoměnové spoty

Streamovací platforma Netflix v červenci letošního roku uvedla, že bude spolupracovat s Microsoftem na spuštění nové reklamní vrstvy. Společnost minulý týden také oznámila, že najala nové manažery, aby vedli nový reklamní tým.

Podle nejnovější zprávy australského deníku The Sydney Morning Herald by Netflix měl reklamní spoty spustit již v listopadu letošního roku v Austrálii. Streamovací gigant však uvádí, že nejspíše vynechá reklamy týkající se politiky, hazardních her a kryptoměn.

„Stále jsme v počátcích rozhodování, jak uvést na trh levnější variantu podporovanou reklamou, a nebyl učiněna žádná rozhodnutí. V tuto chvíli jsou to všechno jen spekulace.“

Ačkoliv není potvrzena oficiální podoba reklamního prostoru na Netflixu, výše zmíněné typy reklam s nejvyšší pravděpodobností nebudou podporovány. Zákaz by se měl týkat mimo jiné farmaceutických firem a produktů pro děti.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 18 806 USD dle KMC.

Závěr

Netflix není první streamovací službou, která nabídne možnost reklamy. Paramount či Amazon Prime již používají tzv. hybridní model. Předplácíte si streamovací službu Netflix? Uvítali byste reklamní spoty? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů. Na celou zprávu The Sydney Morning Herald se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Pro více informací se nezapomeňte připojit také na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čeká další zábavný a zajímavý obsah.


Zdroje:

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Rostislav
Hodnocení článku :
     

A pak že trh. Jak může někdo určovat, kterou reklamu pustí a kterou ne, pokud neporušuje zákon? A kecy o to, že si majitel může dělat se svým majetkem svoje věci si nechte doma za pecí. JE to porušení jiného zákona, o reklamách nebo jak se to jmenuje. Pokud tvůj produkt má prostup k veřejnosti, nesmíš diskriminovat!

Lhts

Ano je to podobne tomu, ze majitel restaurace prohlásí ze obslouží jen “bile”. Zkoušeli to, neprošlo to. Kde je ta hranice ? Určuje ji soud napr. Majitel hotelu muze říci, ze ubytuje jen hosty bez deti (podnikatelský záměr blabla…) Měli by se branit a dat to k soudu.

Reklama: