[NEOFICIÁLNĚ] Je pátek večer… Co děláte?

2
pohar kava

Ok, na rovinu, tento článek nemá žádnou zvláštní pointu. Je to spíše takový výkřik. Čaute! Jak se máte? Víte o tom, že vás sem měsíčně přijde 100–150 tisíc? Tím myslím reálných lidí, ne kliků. A je opravdu těžké představit si tak velké publikum. Ale víte co?

Jsme tu už téměř dva roky a opravdu jsme dospěli do bodu, kdy umíme udržet tempo a dělat to, co nás baví, bez zbytečně vtíravých reklam. Jistě, občas vám ukážeme nový web nebo vás upozorníme na slevu na Trading11. Ale já si opravdu myslím, že to, co vám ukazujeme, je opravdu zajímavé a dobré. Nebojím se doporučit vám Coinbase nebo Binance nebo náš nový spešl produkt Signály na Trading11, který si můžete objednat přes tento odkaz.

SPONZOROVANÉ: (námi… toto je cool)

Opravdu si myslím, že trh s kryptoměnami se v poslední době chová celkem předvídatelně. Bear market očividně oslabuje a já si opravdu myslím, že medvědi letos zemřou. Když se otáčejí trendy, je to vždy velký rachot, na kterém se dá vydělat. A přesně takové tipy můžete dostávat spolu s našimi analýzami, updaty altcoinů a placenými články na Trading11.com.

Fíha… ale to jsem trochu odbočil. Zpět k tématu. Na webu nemáme žádné nebezpečné scamy, jen pár bannerů, a díky tomu, že nás čtete a líbí se vám naše práce, můžeme pokračovat v tom, co nás baví. A nevím, jestli to takto vydrží věčně, doufám… Ale chci vám dát vědět, že to, co jsme vytvořili, je super.

A nemůžu vám slíbit, že zvládnu odepisovat v chatu na KMcapu… Popravdě, i já potřebuju trochu volna. Ale vás vyzývám, abyste si pokecali. Na rovinu, pokud jste dočetli až sem, asi nemáte moc co dělat a na KMcapu si alespoň můžete psát s dalšími fanoušky kryptoměn o… nevím… o Bitcoinu?

Anebo Brexit! Anebo? Domácí kauza ?

[Update 15:00] Slovenská směnárna KryptoTop byla hacknuta

P. S. Sorry, lidi, vím, že tohle byla v podstatě jedna reklama za druhou, ale pokud jste se pobavili nebo to ve vás vyvolalo nějakou emoci, tak to stálo za to. Sakra… tenhle článek si přečtou tisíce lidí… Alespoň doufám. Možná alespoň někoho tam v dálce toto nějakým způsobem inspirovalo.

Ne, toto ještě není konec

Ale pokud jste si mysleli, že toto už byl konec, tak jste opravdu na omylu. Je pátek večer. Nevím, kdo toto ještě čte ale… Ahoj! Je pátek večer… Co děláš?

Přesně to je totiž pointa článku!

CO DĚLÁŠ?

Proč nejsi venku? Tak mě napadá. V poslední době se rozléhá taková podivná choroba. Všichni jsou neustále na internetu a nikdo nikoho nezná. Takže mě napadá, že bychom mohli začít dělat pravidelné meetupy. Já jsem z Prahy… A pokud někdo má zájem, ať se ozve v komentářích a uděláme událost na facebooku.

Přeloženo ze slovenského originálu, který pro vás připravil Samuel.

2
Komentujte

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Dariusz MatuszyńskiRichard Kovaricek Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Richard Kovaricek
Host
Richard Kovaricek

Tak ja ku prikladu jsem mel puvodne v planu, jit mezi lidi do hospudky, ale nejak to neklaplo, tak ted rozjimam u dvojky bileho nad grafy a clanky Kryptomagazinu:). Zitra dam ale oddych a mezi lidi vyrazim. Jinak moc diky za skvelou praci co odvadite, vase clanky ctu moc rad;)?

Dariusz Matuszyński
Admin

Moc děkujeme, a dnešek si nezapomeňte náležitě užít 🙂