[NEOFICIÁLNĚ] Je pátek večer… Co děláte?

0
(0)

Ok, na rovinu, tento článek nemá žádnou zvláštní pointu. Je to spíše takový výkřik. Čaute! Jak se máte? Víte o tom, že vás sem měsíčně přijde 100–150 tisíc? Tím myslím reálných lidí, ne kliků. A je opravdu těžké představit si tak velké publikum. Ale víte co?

Jsme tu už téměř dva roky a opravdu jsme dospěli do bodu, kdy umíme udržet tempo a dělat to, co nás baví, bez zbytečně vtíravých reklam. Jistě, občas vám ukážeme nový web nebo vás upozorníme na slevu na Trading11. Ale já si opravdu myslím, že to, co vám ukazujeme, je opravdu zajímavé a dobré. Nebojím se doporučit vám Coinbase nebo Binance.

Anebo Brexit! Anebo? Domácí kauza ?

[Update 15:00] Slovenská směnárna KryptoTop byla hacknuta

P. S. Sorry, lidi, vím, že tohle byla v podstatě jedna reklama za druhou, ale pokud jste se pobavili nebo to ve vás vyvolalo nějakou emoci, tak to stálo za to. Sakra… tenhle článek si přečtou tisíce lidí… Alespoň doufám. Možná alespoň někoho tam v dálce toto nějakým způsobem inspirovalo.

Ne, toto ještě není konec

Ale pokud jste si mysleli, že toto už byl konec, tak jste opravdu na omylu. Je pátek večer. Nevím, kdo toto ještě čte ale… Ahoj! Je pátek večer… Co děláš?

Přesně to je totiž pointa článku!

CO DĚLÁŠ?

Proč nejsi venku? Tak mě napadá. V poslední době se rozléhá taková podivná choroba. Všichni jsou neustále na internetu a nikdo nikoho nezná. Takže mě napadá, že bychom mohli začít dělat pravidelné meetupy. Já jsem z Prahy… A pokud někdo má zájem, ať se ozve v komentářích a uděláme událost na facebooku.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Richard Kovaricek

Tak ja ku prikladu jsem mel puvodne v planu, jit mezi lidi do hospudky, ale nejak to neklaplo, tak ted rozjimam u dvojky bileho nad grafy a clanky Kryptomagazinu:). Zitra dam ale oddych a mezi lidi vyrazim. Jinak moc diky za skvelou praci co odvadite, vase clanky ctu moc rad;)?

Dariusz Matuszyński

Moc děkujeme, a dnešek si nezapomeňte náležitě užít 🙂

spot_img