Největší krypto-scam je zpět? – Představujeme Bitcinnect 2.0!

0
(0)

Zprávy a souhrny

Pro ty, kteří se již nepamatují, Bitconnect byla kryptoměna, která vznikla v roce 2016. Tento projekt sliboval 1% úrok za držení BCC tokenů. Bitconnect bublina nakonec praskla a projekt s kapitalizací 2.5 miliardy dolarů během jednoho dne ztratil více než 99 % hodnoty. Šlo o dosud největší exit scam v historii kryptoměn.

Více o Bitconnectu naleznete zde.

A nyní se zdá, že Bitconnect je zpátky! Alespoň to tvrdí nová stránka s profilem na sociální síti Twitter. Projekt Bitcinnect2.0 byl ohlášen na doméně bitconnect.io. Na stránce se nachází odpočet, který skončí 1.7.2019, kontaktní formulář a referall link na burzu Binance.

bitcinnect2.0 Binance referall link twitterMajitel domény se snaží nahnat lidi na Binance přes svůj referall s tím, že tam mohou koupit nové Bitconnect2.0 tokeny. My jsme to prověřili a tyto tokeny na Binance samozřejmě nejsou. O legitimitě celého projektu vážně pochybujeme. Spíše si myslíme, že jde o pokus majitele domény co nejvíce napumpovat svůj referall a získat tak nějaké peníze.

O dalším velkém scamu s názvem DasCoin si můžete přečíst zde.

Carlos Matos o Bitconnect2.0

Zakladatel původního Bitconnectu, Carlos Matos, známý svým legendárním vystoupením a ještě legendárnějším remixem (viz titulní video) se vyjádřil, že s novým projektem nemá absolutně nic společného. Zareagoval tímto vtipným memem:

bitconnect 2.0 carlos matosA co vy? Myslíte si, že Bitconnect2.0 se stane skutečností??

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: