Nejlepší předpovědi ceny BTC pro rok 2021

4.9
(9)

Zprávy a souhrny

[Odpolední zprávy] • Bitcoin opět silně koreluje s tradičními trhy • Známé dílo od Banksyho spáleno a ztokenizováno • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. TRHY Navzdory tomu, že se Bitcoin...

[Večerní souhrn článků] • Netflix pravděpodobně nakoupí bitcoiny • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Michaela Nocarová
Michaela Nocarová
Už od mala mě táhla technika a sci-fi. Studium IT mě dotáhlo až do světa kryptoměn, kde se pohybuji od roku 2014. Od té doby jsem se toho naučila již mnoho. A stále se mám co učit. Nejvíc mě na nich fascinuje, že spojují tolik světů dohromady a možnost svobodné volby. Bez hranic.

Přední kryptoanalytici a finanční veteráni predikují cenu BTC pro nový rok. Někteří analytici věří, že aktivum je na správné cestě k dosažení šestimístné hranice, zatímco kritici tvrdí, že Bitcoin nemá proti regulačním překážkám šanci.

Předpovědi jsou převážně optimistické

Tom Fitzpatrick, analytik Citibank, nedávno uvedl, že Bitcoin by se mohl do prosince příštího roku vyšplhat až na 318 000 USD, což by sice představovalo 102násobnou vzestupnou rally, ale také by to způsobilo, že tento cyklus bude nejslabší z hlediska procentního růstu v historii Bitcoinu.

Po roce ekonomické nejistoty a bezprecedentní fiskální politiky Fitzpatrick říká, že investoři budou i nadále hledat útočiště v BTC, aby ochránili své bohatství.

Mike McGlone, analytik agentury Bloomberg, má také představu vysokých cílů pro Bitcoin. S rostoucí institucionální podporou McGlone říká, že Bitcoin je připraven pokračovat ve své rally do roku 2021, prolomit tržní kapitalizaci 1 bilion USD a potenciálně bychom mohli vidět cenovou rezistenci na 50 000 UDS.

Je možných 150 000 USD?

Spoluzakladatel společnosti Blockfyre a řídící partner Moonrock Capital Simon Dedic také sdílel své předpovědi ceny BTC pro rok 2021.

Podle Dedica byly poslední tři roky pro kryptoměnu dobré, ale pochybuje, že monstrózní rally altcoinů v roce 2017 se bude opakovat. To znamená, že Dedic stále předpovídá, že Bitcoin dosáhne 150 000 USD.

“V roce 2017 jste si mohli koupit doslova jakýkoli alt a byla to dobrá investice. Podle mého názoru se to už nestane. Stále však věřím, že se bull run vrátí a vyčerpá několik pevných altů. Předpovědi: 150 000 USD pro BTC, 9000 USD pro ETH, 200 USD pro LINK, 1 500 USD pro BNB,1 USD pro VET a 200 USD pro XTZ.”

Tvůrce cenového modelu stack-to-flow BTC a pseudonymní analytik PlanB také sází na šestimístnou cifru pro Bitcoin v roce 2021. Analytik s vysokým profilem odhaduje, že BTC se může před vypršením roku 2021 obchodovat až na 300 000 USD.

Najdou se i opačné názory

Na druhou stranu, ekonom, který předpovídal ekonomický propad roku 2008, Nouriel „The Doom“ Roubini se obává, že se hlavní digitální aktivum v důsledku regulací rozpadne.

V odpovědi pro kryptoprávníka Jakea Chervinského, který tvrdil, že je nepravděpodobné, že by vláda mohla kryptoměnu potlačit, Roubini tweetoval, že nepochybuje o tom, že nastupující Bidenova administrativa vytvoří medvědí prostředí pro kryptoaktiva.

“Necháváš se klamat. Bidenův tým, počínaje Yellen, která byla mou šéfkou v CEA, bude chtít tvrdě zakročit proti tomuto vyhýbání se daním a proti vyhýbání se AML-KYC-TFC mnohem víc než Mnuchin.”

V neděli si Bitcoin podle CoinMarketCap připsal nové historické maximum 28 288 USD.

Závěr

Predikce jsou velmi oblíbené. Co si myslíte vy o ceně Bitcoinu? Jak si povede příští rok?

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.9 / 5. Počet hlasujících 9

Buď první kdo článek ohodnotí

4 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře