„Nejhorší scénář“ pro Bitcoin je nyní 7 000 USD: Tone Vays

3.7
(7)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • Bitcoin se oddělil od Wall Street a posiluje • Binance má výpadek • a další články

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě.  TRHY Bitcoin konečně za posledních 24...

[Večerní souhrn článků] • V Paříži začíná proces s obviněným z vydírání a praní špinavých peněz v BTC • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Profilový obrázek
Kytka
Jako první jsem na naše kryptoweby přinesl články z oblasti osobního rozvoje a o různých formách bohatství. Působím jako podpora týmu a nejednou jsem spolupracoval na zlepšení českého Kryptomagazínu, kde jste mé články mohli poprvé najít začátkem roku 2018. Jsem také zakladatelem webu KryptoHodler.

Veterán z Wall Street a kryptoanalytik Tone Vays, dlouhodobý propagátor BTC, se podělil o svůj náhled na aktuální situaci na Bitcoinu. Říká, že nyní je nejhorší scénář pád na 7 tisíc dolarů.

9 000 $ by byl velmi dobrý příkup

Vays v poslední epizodě své série Market Pulse na YouTube uvedl, že hledá dno ceny BTC ve výši 9 000 $. Ačkoli dříve uvedl, že by mohlo dojít k retestu 10 tisíc dolarů, což se mu splnilo, nyní hledá lokální dno o něco níže. Tento scénář počítá s propadem na 9 tisíc, kde by podle Vayse měl být velmi dobrý čas na příkup Bitcoinu.

Říká:

„Pokud se propadneme, myslím, že 9 000 $ je velmi dobrý ‚nákup dipu.'“

Černý scénář

Zatímco scénář počítající s propadem na 9 000 USD je pro bitcoinového analytika nejpravděpodobnější, počítá i s dalšími. Říká však, že své predikce může upravit i podle toho, jak dlouho se býkům dokáže vzdorovat a hájit důležité supporty.

Vays uvádí:

„Čím déle se Bitcoin udrží nad 10 000 $, tím více bude Bitcoin býčí. Konzistence na cestě nahoru je býčí; konzistence na cestě dolů je medvědí.

A dodává:

„Jaký je můj nejnižší bod pro nejhorší scénář, pokud se propadneme dolů? Můj nejhorší scénář je 7 000 $.“

BTC / USD – graf za poslední měsíc (zdroj: Coin360)

Bullish analytici

Ačkoli Vays nyní hledá nejnižší body a svůj realisitický scénář klade na úroveň 9 tisíc dolarů, stále zůstává dlouhodobě bullish. Mimo jiné říká, že když Bitcoin znovu dosáhne 12 000 $, tak potom „the sky’s the limit” a můžeme tedy prakticky neomezeně růst.

Také další známí analytici, jako je PlanB, zůstávají dlouhodobě pozitivní. PlanB zdůraznil, že 200týdenní klouzavý průměr, který nebyl nikdy prolomen jako podpora, stanovuje maximální propad na úrovni 6 700 $. Příští měsíc se tato úroveň zvýší na hodnoty odpovídající předpovědi Vayse – na 7 000 $.

Závěr

CME GAP v úrovni cca 9 600 USD, který je stále ve hře od července, zatím stále nebyl uzavřen. To je způsobeno silným supportem v úrovni cca 10 tisíc dolarů. Podle Vayse je pravděpodobnější, že krátkodobě zamíříme rovnou na 9 tisíc USD, přičemž nejčernější scénář počítá s pádem na 7 tisíc dolarů za 1 BTC. Souhlasíte s Vaysem, nebo to vidíte jinak?

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3.7 / 5. Počet hlasujících 7

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře