Nejhodnotnější pojišťovna světa použije blockchain!

0
(0)

Zprávy a souhrny

BTC, BAKKT, XRP – Týdenní přehled zpráv aneb co podstatného se událo minulý týden

Připravili jsme pro vás stručný přehled těch nejdůležitějších zpráv za celý tento týden. Takže pokud nestíháte a uvítali byste...

[Večerní souhrn článků] • Téměř polovina obchodníků s kryptoměnami jsou dlouhodobí investoři • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem Kryptomagazinu.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám 🙂

Čínský pojišťovací gigant Ping An začal spolupracovat se SingularityNET, který je založen na Ethereu. Spolupráce byla oznámena v tiskové zprávě na síti Medium.

Jak bylo oznámeno, spolupráce se zaměří na optické rozpoznávání znaků (OCR), počítačové vidění (CV) a modelové školení. SingularityNET konstatuje, že rozsah partnerství bude v budoucnu rozšířen na mnoho dalších průmyslových odvětví.

SingularityNET má velkou příležitost

O možné spolupráci informovala SingularityNET již ve čtvrtek 28. února, kdy oficiálně spustila beta verzi svého decentralizovaného marketu založeného na Ethereu.

V lednu loňského roku na Světovém webovém fóru společnost oznámila také partnerství s blockchainovým startupem Hara, zaměřujícím se na zemědělství.

A těmito firmami to nejspíše nekončí.

Ping An je gigant, který se snaží rychle inovovat

Ping An je údajně nejcennější pojišťovnou na světě, jež má 170 miliónů zákazníků a umístila se na 10. místě v seznamu největších světových společností Forbes Global 2000. V listopadu loňského roku podepsaly Ping An a vláda města Sanya smlouvu o strategické spolupráci na výstavbě „Smart City“ za použití technologií, jako je blockchain.

Umělá inteligence radí místo lékařů

Tisková zpráva uvádí, že Ping An nabízí lékařské konzultace, které se obejdou bez personálu (lékařů). Místo nich lidem radí umělá inteligence. Tito „rádci“ jsou již používáni v osmi čínských městech.

Co číst dále?

Australská vláda podporuje vývoj blockchainu, kdy to dojde našim politikům?

Zdroj:
ledgerinsights.com

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře